moon night serial

Disney znalazł kandydata do głównej roli w serialu „Moon Knight”

Paweł Pązik Paweł Pązik Rozrywka

Nie Keanu Reeves, a Oscar Isaac ma zagrać tytułową rolę w serialu Disney+ pt. „Moon Knight”. 

Po „Gwiezdnych wojnach” czas na inną produkcję Disneya

Oscar Isaac po zakończeniu występów w serii „Gwiezdne wojny” może dołączyć do kolejnej franczyzy Disneya. 41-letni aktor nie ma jeszcze kontraktu, ale według informacji serwisu Deadline jest bliski podpisania umowy. Wcześniej wśród kandydatów do obsadzenia tej roli wymieniano takich aktorów jak m.in. Zac Efron, Daniel Radcliffe, Andrew Garfield, Shia Labeouf,  Daveed Diggs, czy Nick Kroll. Jedna z plotek mówiła, że bliski angażu jest Keanu Reeves, o którego miał zabiegać sam Kevin Feige, czyli szef Marvel Studios. Inne doniesienia mówiły, że producenci szukają aktora w wieku 40-50 lat, a więc Isaac spełnia to kryterium. Oprócz roli Poe Damerona w „Gwiezdnych wojnach” aktor ten  znany jest z występów w takich filmach jak „Ex Machina”, „X-Men: Apocalypse”, czy „Co jest grane, Davis?”.  W przyszłym roku będzie można zobaczyć go m.in. w „Diunie” Denisa Villeneuve’a.

 „Moon Knight” od Disney+ to adaptacja komiksu

Serial Marvela i Disney+ jest w fazie przedprodukcyjnej. Nie jest jest jeszcze znana data rozpoczęcia zdjęć. Głównym scenarzystą serialu jest Jeremy Slater, który wcześniej pracował dla Netflixa przy „The Umbrella Academy”. Marvel i Disney poszukują jeszcze reżysera do tej produkcji. „Moon Night” ma być adaptacją komiksu o Marcu Spectorze. Był to najemnik, którego pozostawiono na śmierć na egipskiej pustyni. Został jednak uratowany i obdarzony nadludzkimi mocami. W zależności od fazy Księżyca jego siła zwiększa się lub zmniejsza. Powrócił do USA i jako Moon Knight walczy ze złem

Czytaj też: Michael B. Jordan może pojawić się po obu stronach kamery w filmie „Creed 3”

„Moon Knight” to kolejny serial w świecie Marvela, który powstaje dla Disney+. Nadal niepotwierdzone są doniesienia o zaangażowaniu Tatiany Maslany do tytułowej roli w „She-Hulk”. Aktorka ostatnio zaprzeczyła, że podpisała kontrakt. Na etapie przygotowań jest też m.in. serial „Ms. Marvel”, w którym główną rolę zagra Iman Vellani. W grudniu do serwisu Disney+ powinien trafić serial „WandaVision”

Źródło: Deadline.com

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy