W znanej sieciówce pojawiły się ubrania z motywami z gry Cyberpunk 2077. Klienci mogą kupić m.in. bluzy, spodnie, koszulki i akcesoria. Patrząc na ich ceny na tle pozostałej odzieży spod szyldu tej samej marki, drogo nie jest.

Ubrania Cyberpunk 2077 w polskiej sieciówce – co i za ile można kupić?

źródło: cropp.com

Swoje ubrania z motywami z gry Cyberpunk 2077 wypuściła na rynek marka Cropp, należąca do polskiej firmy LPP. Odzież można znaleźć zarówno w internetowym sklepie marki, jak i w jej stacjonarnych salonach.

Oto lista wszystkich dostępnych ubrań wraz z cenami:

  • Koszulka – 49,99 zł
  • Koszulka longsleeve – 69,99 zł
  • Bluza z kapturem (różne wzory) – 119,99 zł
  • Spodnie dresowe (joggery) – 109,99 zł
  • Skarpety (zestaw 2 par) – 29,99 zł
  • Czapka zimowa (różne wzory) – 39,99 zł

Odzież i gadżety nawiązujące do głośnej produkcji CD Projekt RED nie są nowym zjawiskiem. Już kilkanaście tygodni temu pojawiły się skarpetki z motywem Cyberpunk 2077, natomiast w zeszłym miesiącu zobaczyliśmy, jak wyglądają buty inspirowane tą grą. Dla miłośników analogowej rozrywki przygotowano puzzle Cyberpunk 2077.

Czytaj także: Cyberpunk 2077 x OnePlus – będzie OnePlus 8T w wersji Cyberpunk 2077

Sytuacja z nowym Cyberpunkiem wygląda więc podobnie, jak z innymi hitami popkultury. Sama książka, film, czy (jak w tym przypadku) gra to tylko jeden element promocji danej marki i zarobku na niej. Do tego dochodzą jeszcze bardzo liczne, mniej lub bardziej przydatne akcesoria.

źródło: opracowanie własne, zdjęcie główne: Cropp

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.