ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Mandalorian trailer

Disney+ pokazał nowy trailer drugiego sezonu serialu „The Mandalorian”

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

W sieci pojawił się kolejny trailer nowych odcinków produkcji „The Mandalorian”. W zwiastunie udostępniono wiele niepublikowanych dotąd fragmentów. 

Trailer „The Mandalorian” pokazuje nowe sceny, ale nadal czekamy na niespodzianki

Materiał pojawił się na amerykańskim kanale ESPN w przerwie meczu NFL. W trwającym minutę zwiastunie widzimy m.in. jak Mandalorianin postanawia skorzystać z pomocy kompanów w podróży, w jaką wyruszył z Dzieckiem. Nie w nim jednak wielkich niespodzianek, na jakie mogliby liczyć fani. Prawdopodobnie Disney postanowił odkryć wszystkie karty i przedstawić nowe postaci w regularnych odcinkach. Premiera pierwszego 30 października. Kolejne będą udostępniane w tygodniowych odstępach.

Łącznie druga seria będzie składać się z ośmiu odcinków. Ich reżyserami są Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed i Robert Rodriguez. W obsadzie znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Giancarlo Esposito, Werner Herzog, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi i Nick Nolte. Serial „The Mandalorian” można legalnie obejrzeć jedynie w serwie Disney+, który nie jest oficjalnie dostępny w Polsce.

Wkrótce mają ruszyć zdjęcia do trzeciego sezonu, a w planach jest też czwarty

O tym, że powstanie trzeci sezon serialu, wiemy już od kwietnia. Drugą serię udało się zrealizować jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa.  W rozmowie z serwisem Variety showrunner serialu Jon Favreau potwierdził, że prace na planie trzeciego sezonu, mimo ograniczeń spowodowanych przez pandemię, mają rozpocząć się „przed końcem roku”. Twórcy serialu przyjęli technikę produkcji pozwalającą na bezpieczną pracę dla całej obsady i członków ekipy technicznej. Wykorzystywane jest m.in. cyfrowe tło, które umożliwia pracę nad poszczególnymi scenami minimalnej liczbie osób. 

Czytaj też: Disney już planuje czwarty sezon serialu „The Mandalorian”

Disney nie zamierza poprzestać na trzech sezonach serialu. Aktor Giancarlo Espositio, który wciela się w rolę Moffa Gideona, zdradził, że twórcy planują już czwarty sezon tej produkcji

Źródło: Disney

Czytaj też: Wkrótce ruszą zdjęcia do filmu „Thor 4”, Chris Hemsworth zapowiada „coś innego”

Sprawdź najnowsze wpisy