Minął miesiąc od pojawienia się zwiastuna „WandaVision”, a nadal nie znamy daty premiery serialu. Produkcji nie ma wśród listopadowych nowości serwisu Disney+.

Premiera „WandaVision” jeszcze w tym roku?

Zwiastun serialu w ciągu pierwszej doby od momentu publikacji miał prawie 53 mln wyświetleń. To najlepszy wynik w historii trailerów produkcji przeznaczonych do streamingu. Wcześniej Disney+ opublikował zapowiedź wideo tytułów, które trafią do biblioteki serwisu jeszcze w tym roku. Wśród nich znalazł się m.in. serial „WandaVision”. Jednak do tej pory nie poznaliśmy daty premiery tej produkcji. Pojawiły się przecieki, że serial pojawi się 27 listopada, ale oficjalna zapowiedź listopadowych premier od Disney+ nie zawiera „WandaVision”. To może oznaczać, że produkcja znajdzie się wśród nowości na grudzień

Disney+ stawia na streaming, a to ma być pierwszy z serialowych hitów Marvela

„WandaVision” to pierwsza produkcja w odcinkach z całego cyklu opowieści osadzonych w Marvel Cinematic Universe. Wątki pokazywane w serialach będą powiązane z filmami kinowymi. Postaci o imionach Wanda i Vision pojawiały się już w filmach z MCU. W tych rolach wystąpili  Elizabeth Olsen i Paul Bettany, którzy zagrają też w serialu. „WandaVision” ma być mieszanką wielu gatunków i stylów – trochę sitcom, czasem horror, a przede wszystkim opowieść o superbohaterach. Zwiastun przedstawia Wandę i Visiona, którzy próbują prowadzić normalne życie młodego małżeństwa, co jednak nie okaże się wcale takie łatwe.  

Czytaj też: Tatiana Maslany zaprzecza, że zagra w serialu „She-Hulk”

Przed tygodniem Disney+ ogłosił, że stawia na streaming, aby „lepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów”. Problemy branży kinowej sprawiły, że premiery wielu potencjalnych hitów Disneya przeniesiono na późniejsze terminy. Koncern liczy na ogromne zainteresowanie produkcjami przeznaczonymi na mały ekran. „WandaVision” ma przyciągnąć widzów do serwisu także na nowych rynkach, na których Disney+ ma pojawić się w przyszłym roku, czyli m.in. w Polsce. Na 2021 rok planowana jest też premiera serialu  „Falcon i Zimowy żołnierz”. Na różnym etapie przygotowań są „Loki”„Hawkeye”, „Ms. Marvel”„Moon Knight” oraz produkcja o Nicku Furym.

Źródło: Disney

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik