ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Mandalorian trzeci sezon

Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „The Mandalorian” ruszą już wkrótce

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Poznaliśmy plany twórców serialu „The Mandalorian” dotyczące realizacji trzeciego sezonu tej produkcji. Druga seria trafi do serwisu Disney+ już za dwa tygodnie. 

„The Mandalorian” – trzeci sezon już zamówiony, kiedy ruszą zdjęcia?

 

O tym, że powstanie trzeci sezon serialu, wiemy już od kwietnia. Drugą serię udało się zrealizować jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa. Wytwórnia LucasFilm i showrunner Jon Favreau już planują kolejne. W rozmowie z serwisem Variety Favreau potwierdził, że prace na planie trzeciego sezonu wkrótce się rozpoczną. Twórca zaznaczył, że mimo ograniczeń spowodowanych przez pandemię zamierza ruszyć ze zdjęciami „przed końcem roku”. „Działamy z założeniem, że będziemy w stanie zrealizować swoje plany” –  powiedział Favreau. Dodał też, że przyjęta technika produkcji pozwala na bezpieczną pracę dla całej obsady i członków ekipy technicznej. Twórcy korzystają m.in. z cyfrowego tła, które umożliwia pracę nad poszczególnymi scenami minimalnej liczbie osób.

Druga seria coraz bliżej, a w planach nawet czwarta

30 października do biblioteki serwisu Disney+ trafi drugi sezon serialu. Szczegóły fabuły nie są znane. Wielce prawdopodobne, że w tej serii pojawi się łowca nagród Boba Fett.

Czytaj też: Disney już planuje czwarty sezon serialu „The Mandalorian”

Serial jest jedną z niewielu produkcji oryginalnych Disney+, ale za to niezwykle popularną. Dlatego serwis nie zamierza poprzestać na trzech sezonach. Aktor Giancarlo Espositio, który wciela się w rolę Moffa Gideona, zdradził, że twórcy planują już czwarty sezon tej produkcji. „Żyjemy w ogromnym wszechświecie i jest tak wiele do odkrycia. Myślę, że ten sezon (drugi – dop. red.) położy podwaliny pod wszystko to, co nadejdzie wraz z trzecim i czwartym sezonem, w których naprawdę zaczniemy dostawać odpowiedzi” – mówił Esposito. 

Czytaj też: Disney wprowadza ważne zmiany, chce postawić większy nacisk na streaming

Wiosną 2021 roku mają ruszyć zdjęcia do serialu „Obi-Wan Kenobi”. W planach jest także prequel „Rogue One”. Na różnych etapach realizacji są animowane produkcje: spin-off „Clone Wars” oraz „The Bad Batch”. Kolejna trylogia Gwiezdnych Wojen rozpocznie się od filmu, którego premiera planowana jest na grudzień 2023 roku. 

Źródło: Comicbook.com

Sprawdź najnowsze wpisy