Showrunner serialu „The Boys” poinformował, że zdjęcia do trzeciego sezonu ruszą na początku 2021 roku. Eric Kripke pokazał też stronę tytułową scenariusza pierwszego odcinka.

Serial zdobył ogromną popularność wśród widzów i uznanie krytyków

Serwis Amazon Prime Video niedawno udostępnił ostatni odcinek drugiego sezonu „The Boys”. Serial okazał się wielkim hitem i zdobył popularność na całym świecie. Jest to najchętniej oglądana produkcja Amazon Original w historii. Serial zebrał też bardzo pochlebne opinie. W serwisie Rotten Tomatoes ma aż 97 proc. pozytywnych recenzji i 79 proc. pozytywnych ocen użytkowników. „The Boys” to historia oparta na komiksie o tym samym tytule. Serial opowiada o grupie, która walczy z superbohaterami nadużywającymi swoich mocy. W obsadzie serialu są: Karl Urban, Antony Starr, Erin Moriarty, Jack Quaid, Dominique McElligott, Chace Crawford, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Elisabeth Shue, Karen Fukuhara i Simon Pegg.

„The Boys” trzeci sezon zapowiedziano już wcześniej

 

Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka drugiego sezonu Amazon poinformował o zamówieniu trzeciej serii. Showrunner Eric Kripke powiedział w jednym z wywiadów, że chciałby, aby serial „The Boys” zakończył się po piątej serii. Twórca ma już zaplanowane zakończenie, a trzeci sezon ma zacząć powoli do niego prowadzić. Teraz Kripke ujawnił na Twitterze, że trwa przedprodukcja trzeciej serii, a zdjęcia mają rozpocząć się na początku 2021 roku. Showrunner udostępnił też zdjęcie strony tytułowej scenariusza pierwszego odcinka zatytułowanego „Payback”. Napisał go Craig Rosenberg, który jest zarazem producentem wykonawczym serialu. Nie ustalono jeszcze daty pojawienia się trzeciego sezonu. Z powodu pandemii koronawirusa trudno wskazać, kiedy produkcja może trafić do kalendarza premier serwisu.

Czytaj też: Amazon stworzy serial na podstawie slashera „Koszmar minionego lata”

Amazon Prime Video zamierza kuć żelazo, póki gorące. Już w trakcie emisji świetnie przyjętego drugiego sezonu przyspieszono prace nad spin-offem „The Boys”. Produkcja, która nie ma jeszcze tytułu, będzie opowiadać o amerykańskiej uczelni przeznaczonej dla młodych dorosłych superbohaterów. Ma to być połączenie „The Boys” z „Igrzyskami śmierci”. Bohaterowie serialu będą współzawodniczyć o najlepsze kontrakty, wystawiając na próbę swoje fizyczne, seksualne i moralne granice. Spin-off otrzymał kategorię wiekową R, co oznacza, że nie zabraknie w nim mocnych scen. 

Źródło: SlashFilm.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik