Serwis CBS All Access pokazał pełny zwiastun serialu „The Stand”, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku. 

Świat po apokalipsie w zwiastunie „The Stand” 

Pod koniec sierpnia udostępniono 30-sekundowy zwiastun tej produkcji. W piątek w trakcie wirtualnego New York Comic Con pokazano pełną zapowiedź. W panelu poświęconym „The Stand” pojawili się m.in. odtwórcy głównych ról oraz producenci. Serial będzie produkcją limitowaną złożoną z dziewięciu odcinków. Pierwszy pojawi się w serwisie CBS All Access 17 grudnia, kolejne będą miały premiery co tydzień w czwartki. 

Czytaj też: CBS All Access zmieni się w Paramount+ i rozpocznie światową ekspansję

Na razie brak informacji, kiedy widzowie z Polski będą mogli zobaczyć ten serial. Możliwe, że trafi do naszego kraju wraz z amerykańskim serwisem streamingowym, który w przyszłym roku zmieni nazwę z CBS All Access na Paramount+. Docelowo ma być usługą globalną. Już w pierwszych miesiącach 2021 roku pojawi się w Australii, Skandynawii i części krajów Ameryki Łacińskiej. 

„Bastion” jest jedną z najlepszych powieści Stephena Kinga

 

„Bastion” (angielski tytuł „The Stand”) ukazał się w 1978 roku. Stephen King opisał w książce skutki działania nowoczesnej broni biologicznej. Jej użycie doprowadza do zagłady niemal całej ludzkości. „Zaczyna się niewinnie – od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia staje się masowym grobem” – opisuje fabułę książki jej polski wydawca, wydawnictwo Albatros. Będzie to druga ekranizacja powieści „Bastion”. W 1994 roku powstał czteroodcinkowy miniserial. W roli głównej wystąpił w nim Gary Sinise („Forrest Gump”). 

Czytaj też: Nadchodzi nowa „Kompania braci”, czyli „Masters of the Air” od Apple TV+

W „The Stand” dla CBS All Access wystąpią m.in. Whoopi Goldberg („Zakonnica w przebraniu”), Alexander Skarsgard („Wielkie kłamstewka”), James Marsden (seria „X-men”), Greag Kinnear („Lepiej być nie może”) oraz Heather Graham („Z piekła rodem”). Reżyserem pierwszego i ostatniego odcinka jest Josh Boone („Nowi mutanci”, „Gwiazd naszych wina”). 

Źródło: Deadline.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik