Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA zostają w Polsacie. Jak poinformował nadawca, po raz trzeci z rzędu nadchodzący sezon rozgrywek pokażą sportowe kanały Polsatu oraz internetowa platforma Ipla. Niektóre mecze będzie można oglądać w rozdzielczości 4K.

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsacie – szczegóły

Telewizja Polsat najprawdopodobniej jako jedyna w Polsce pokaże wszystkie mecze nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Transmisje bez reklam będzie można oglądać na kanałach PPV Polsat Sport Premium oraz w serwisie Ipla. Polsat proponuje kibicom pakiet Ipla Polsat Sport Premium. Jego koszt to 40 zł miesięcznie. W zamian pakiet zapewnia możliwość oglądania wszystkich meczów na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam na różnych urządzeniach. Do tego dochodzi ok. 8 godzin dziennie relacji, analiz, wywiadów, komentarzy ekspertów i nie tylko.

Chłodzimy swoje szampany, dzięki czemu ich korki wystrzeliwują w odpowiednim momencie. Od początku eliminacji wspieraliśmy Lecha Poznań w drodze do Ligi Europy i tak samo będzie podczas naszych transmisji z fazy grupowej – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat. Wspomina również wydarzenia sprzed 10 lat, gdy poznańska drużyna rywalizowała w Lidze Europy m.in. z Juventusem Turyn i Manchesterem City. Mamy nadzieję, że ta niebieska lokomotywa zatrzyma się dopiero po finale Ligi Europy w Gdańsku, z którego sygnał telewizyjny na cały świat wyprodukuje Telewizja Polsat – dodaje Marian Kmita.

Czytaj także: Polsat i TV4 już dostępne w Play NOW oraz w Play NOW TV

Specjalne kanały i serwisy telewizyjne Polsat Sport Premium są dostępne w ofertach Cyfrowego Polsatu, a także wybranych sieci kablowych.

źródło: informacja prasowa zdjęcie główne: polsat.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.