Nowy film o agencie 007 ma pecha. Premiera „Nie czas umierać” została drugi raz przesunięta. Listopadowy termin jest już nieaktualny.

„Nie czas umierać” – premiera nowego Bonda przesunięta. Na kiedy?

 

25. film z cyklu o agencie 007 miał trafić na ekrany kin na początku kwietnia. Premierę przesunięto z powodu pandemii koronawirusa. Nowy termin wyznaczono na jesień. W Wielkiej Brytanii nowy Bond miał pojawić się 12 listopada, a w Polsce i w USA  20 listopada. Niestety, to już nieaktualne. W piątek twórcy poinformowali, że premiera „Nie czas umierać” odbędzie się 2 kwietnia 2021 roku, czyli 12 miesięcy później, niż początkowo planowano. O ile oczywiście sytuacja związana z pandemią koronawirusa na to pozwoli.

Daniel Craig ma pożegnać się z rolą. O czym będzie film?

„Nie czas umierać” to piąty i ostatni filmem z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda. Po raz pierwszy pojawił się w 2006 roku w „Casino Royale”. Następnie wystąpił w „Quantum of Solace” (2008), „Skyfall” (2012) i „Spectre” (2015). Według nieoficjalnych pogłosek nowym odtwórcą roli Jamesa Bonda ma być Tom Hardy („Mad Max: Na drodze gniewu”). Oprócz Craiga w „Nie czas umierać” wystąpią też: Ana de Armas, Rami Malek, Lashana Lynch, Léa Seydoux i Ben Whishaw. Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Cary Joji Fukunaga. „Nie czas umierać” ma trwać aż 2 godziny i 43 minuty. O czym będzie film? Dystrybutor zapowiada:

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

W czwartek pojawił się teledysk do piosenki  „No Time To Die”. Czterominutową balladę napisał duet Billie Eilish i Finneas O’Connell, którzy prywatnie są rodzeństwem.

Źródło: Variety

Czytaj też: ”Wiedźmin” ma dostać od Netflixa trzeci sezon i spin-off

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik