Vectra przygotowała ofertę, która za pośrednictwem dekodera Android TV daje użytkownikom dostęp do tradycyjnej telewizji, serwisów streamingowych i na żądanie oraz aplikacji w Google Play. Aby z niej skorzystać, nie trzeba  mieszkać w zasięgu działania sieci kablowej Vectra, wystarczy podłączenie do internetu. 

Nie musisz zmieniać swojego starego telewizora

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Vectra jesienią wprowadziła dwie nowości. W obu użytkownicy mogą skorzystać z dekodera z Android TV. Pierwszą jest Smart Multiroom, która umożliwia dostęp do funkcji Smart także na odbiornikach starszej generacji bez konieczności zakupu nowego telewizora. Z dekodera z Android TV można korzystać na drugim lub trzecim telewizorze w ramach jednego gospodarstwa domowego. 

Nowy dekoder jest również dostępny w nowej ofercie Smart TV. Klienci Vectry zyskują dostęp do tradycyjnych kanałów telewizyjnych, aplikacji w Google Play oraz serwisów: Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Tidal, YouTube czy Twitch. Oferta podzielona jest na trzy pakiety:

Smart (19,99 zł miesięcznie) – 11 kanałów telewizyjnych (m.in. Polsat, TV 4, Puls 2, Stopklatka TV).

Standard (24,99 zł) – 34 kanały telewizyjne (m.in. paczki kanałów Discovery, National Geographic, Eurosport oraz tematyczne kanały TVN).

Max (34,99 zł) – 54 kanały telewizyjne (m.in. paczki kanałów AXN, BBC i Fox). 

Jako dodatkowe opcje można wykupić dostęp do paczek kanałów Cinemax, Eleven Sports i HBO. We wszystkich trzech pakietach klienci otrzymują HBO GO i Tidal na trzy miesiące za 0 zł oraz dekoder TV Smart – Android TV. 

Jakie możliwości daje dekoder z Android TV w telewizji kablowej Vectra?

Operator kablowy Vectra zapewnia, że oferowany dekoder zapewnia wsparcie dla jakości 4K, pilot Bluetooth w zestawie oraz obsługę głosową z asystentem głosowym. Poza tym użytkownicy mogą korzystać z funkcji Restart TV (oglądanie od początku programów, które już się zaczęły), Catch-up TV (oglądanie wybranych programów kilka dni po emisji), czy nPVR (możliwość nagrywania programów w chmurze). 

Czytaj też: Netflix może wkrótce podnieść ceny za miesięczną subskrypcję

Na stronie internetowej Vectry brak informacji o cenie dekodera lub opcjach dzierżawy. Do korzystania z jego możliwości konieczne jest posiadanie konta Google. Z urządzenia można korzystać także poza domem, wystarczy podłączenie do internetu. Dzięki aplikacji Vectra TV Smart dostęp do kanałów telewizyjnych i serwisów wideo możliwy jest także na smartfonach, laptopach i tabletach. Aplikacja jest do pobrania w Google Play, wersja na App Store ma pojawić się wkrótce. 

Źródło: Vectra.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik