Wznowiono prace nad realizacją czwartego sezonu serialu „Stranger Things”. Serwis stremingowy Netflix opublikował zdjęcie z planu produkcji.

Dziś w Hawkins, czyli kamera akcja!

 

Na profilu Netflixa na Twitterze pojawiło się dziś zdjęcie z planu podpisane „Today in Hawkins…”. Na fotce widać m.in. filmowy klaps . To oznacza, że wznowiono prace nad realizacją czwartego sezonu serialu „Stranger Things”. Ekipa weszła na plan w styczniu, ale po kilku tygodniach prace przerwano z powodu pandemii koronawirusa. Pierwotny harmonogram zakładał, że zdjęcia uda się zrealizować do sierpnia. Z powodu lockdownu dopiero na wrzesień ustalono datę powrotu na plan. W piątek Netflix oficjalnie potwierdził, że udało się wznowić zdjęcia. 

„Stranger Things” 4. sezon – kiedy premiera?

14 lutego Netflix pokazał pierwszy teaser 4. sezonu „Stranger Things”. Krótki filmik zapowiada powrót postaci szeryfa, w którego wcielił się David Harbour. Opóźnienia spowodowane przez pandemię koronawirusa sprawiły, że nie wiemy, kiedy czwarta seria „Stranger Things” trafi do biblioteki Netflixa. Jeżeli pandemia nie pokrzyżuje już realizacji serialu, to realnym terminem wydaje się ostatni kwartał 2021 roku

 

Jedno ze zdjęć opublikowanych na Twitterze przedstawia scenariusz czwartego sezonu. Wynika z niego, że zaplanowano dziewięć odcinków. Tyle samo liczył sezon drugi, dwa pozostałe miały po osiem. W obsadzie mają znaleźć się wspomniany David Harbour, a także: Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson oraz Cara Buono.

Czytaj też: Jamie Foxx ma powrócić jako Electro w filmie „Spider-Man 3”

Pierwszy sezon pojawił się w lipcu 2016 roku. Serial od razu zrobił furorę, zyskał przychylność krytyków i sympatię widzów. Jest chwalony głównie za odtworzenie klimatu lat 80., aktorstwo, scenariusz i liczne nawiązania do kultowych książek i filmów sprzed ponad 30 lat. Jego twórcami są bracia Matt i Ross Dufferowie. 

Czytaj też: Netflix może wkrótce podnieść ceny za miesięczną subskrypcję

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik