Jamie Foxx Electro

Jamie Foxx ma powrócić jako Electro w filmie „Spider-Man 3”

Paweł Pązik Paweł Pązik Rozrywka

Jamie Foxx ponownie wcieli się w postać Electro i wystąpi w filmie „Spider-Man 3”. Produkcja należy do Marvel Cinematic Universe i jest tworzona przez Sony Pictures i Marvel Studios. 

Postać przeniknie do świata nowego Spider-Mana

Jamie Foxx zagrał Electro w drugim filmie serii „Niesamowity Spider-Man”. Wówczas w roli Spider-Mana występował Andrew Garfield. Informację o końcowym etapie negocjacji w sprawie zaangażowania Foxxa podał serwis Hollywood Reporter. Marvel nie komentuje sprawy. Fanom pozostają jedynie domysły, w jaki sposób Electro pojawi się w świecie nowego Spider-Mana

Czytaj też: Disney+ i Marvel Studios prezentują zwiastun serialu „WandaVision”

Prawdopodobnie odpowiedzią jest multiwersum, które ma być ważnym elementem kolejnych faz MCU. Pierwszymi produkcjami, w których poznamy multiwersum będzie serial Disney+ „WandaVision” (premiera pod koniec roku) oraz film „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”. W jednym z wywiadów odtwórca tytułowej roli Benedict Cumberbatch zdradził, że rozpoczęła się faza przedprodukcji tego tytułu i aktorzy mają rozpocząć prace na planie pod koniec października lub na początku listopada. 

Jamie Foxx jako Electro pojawi się na ekranie najpewniej w 2022 roku

Postać Foxxa nie będzie pierwszą, którą mogliśmy oglądać w innych produkcjach z człowiekiem pająkiem i trafiła do MCU. W drugim filmie o Spider-Manie z Tomem Hollandem w roli Petera Parkera pojawił się J.K. Simmons jako J. Jonah Jameson. Wcześniej tego aktora mogliśmy oglądać w filmach, w których w Spider-Mana wcielał się Tobey Maguire. Ekranizacje komiksu z ostatnich lat można znaleźć w serwisach streamingowych dostępnych w Polsce

Czytaj też: Pojawił się teledysk do piosenki Billie Eilish „No Time To Die” z nowego Bonda

Film „Spider-Man 3” miał trafić na ekrany kin 5 listopada 2021 roku. Premierę przesunięto jednak na 17 grudnia, a i ten termin może nie zostać dotrzymany, bo zdjęcia mają ruszyć w styczniu lub lutym. Ekipa ma pracować na planach w Nowym Jorku, Atlancie, Los Angeles i na Islandii. Oprócz Foxxa i Toma Hollanda w obsadzie znaleźli się także Zendaya i Tony Revolori. 

Źródło: Hollywood Reporter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy