ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
„No Time To Die” teledysk

Pojawił się teledysk do piosenki Billie Eilish „No Time To Die” z nowego Bonda

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Zaprezentowano oficjalny teledysk do piosenki  „No Time To Die”, którą wykonuje Billie Eilish do filmu „Nie czas umierać”. 25. część przygód Jamesa Bonda ma wejść na ekrany polskich 20 listopada.

Piosenkę znamy od lutego, dziś poznaliśmy teledysk do „No Time To Die”

Utwór opublikowano 13 lutego, gdy jeszcze oficjalnie miał film trafić na ekrany na początku kwietnia. Z powodu pandemii koronawirusa premierę przełożono na listopad. Na dziś także ten termin stoi pod znakiem zapytania. Jednak premiera teledysku zdaje się optymistycznym sygnałem. Czterominutową balladę „No Time To Die” napisał duet Billie Eilish i Finneas O’Connell, którzy prywatnie są rodzeństwem. Jak przyznali, piosenkę napisali w autobusie w trakcie trasy koncertowej. Za aranżację utworu z udziałem orkiestry symfonicznej odpowiedzialni są Hans Zimmer (kompozytor ścieżki muzycznej do filmu),  Matt Dunkley (dyrygent orkiestry) oraz Johnny Marr, gitarzysta The Smiths. 

Daniel Craig ma pożegnać się z rolą agenta 007

„Nie czas umierać” będzie piątym i ostatnim filmem z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda. Zadebiutował w 2006 roku w „Casino Royale”, które przez wielu fanów uważane jest za najlepszą część cyklu. Następnie wystąpił w „Quantum of Solace” (2008), „Skyfall” (2012) i „Spectre” (2015). Według nieoficjalnych pogłosek nowym odtwórcą roli Jamesa Bonda ma być Tom Hardy („Mad Max: Na drodze gniewu”). Oprócz Craiga w „Nie czas umierać” wystąpią też: Ana de Armas, Rami Malek, Lashana Lynch, Léa Seydoux i Ben Whishaw. Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Cary Joji Fukunaga. „Nie czas umierać” ma trwać aż 2 godziny i 43 minuty.

 

Czytaj też: Do sieci trafił zwiastun filmu „Borat 2”. Premiera jeszcze w tym miesiącu

Piosenki są nieodłącznym elementem filmów z tej serii. W ostatnich latach utwory pojawiające się w czołówkach kolejnych części wykonywali m.in. Garbage, Madonna, Chris Cornell, Jack White i Alicia Keys, Adele oraz Sam Smith. Piosenki dwóch ostatnich wykonawców nagradzano Oscarem. 

Czytaj też: Serial „Young Rock” o życiu Dwayne’a Johnsona ma już obsadę

Sprawdź najnowsze wpisy