Rozpoczęła się produkcja serialu opartego na życiu Dwayne’a Johnsona. Popularny „The Rock” ujawnił obsadę tej produkcji.

Kilku aktorów wcieli się w rolę „The Rocka”

Serial zatytułowany „The Rock” powstaje dla NBC. Aktor poinformował, że postać 15-letniego Johnsona zagra Bradley Constant. Uli Latukefu wcieli się w nieco starszego (18-20 lat) „The Rocka”, gdy ten grał w futbol amerykański na Uniwersytecie w Miami. Adrian Groulx będzie 10-letniem Dwaynem. Dla dwóch młodszych aktorów będzie to pierwsza większa rola w karierze. Latufeku ma na swoim koncie występy w m.in. serialu „Marco Polo” oraz filmie „Obcy: Przymierze”. W rolę matki aktora wcieli się Stacey Leilua, w ojca – Joseph Lee Anderson, a babci – Ana Tuisila

Dwayne Johnson porównuje serial „Young Rock” do „Forresta Gumpa”

„Young Rock” będzie 11-odcinkowym serialem komediowym. Scenariusz produkcji inspirowany jest pełnymi wydarzeń dzieciństwem i młodością przyszłego wrestlera i aktora. „The Rock” porównuje swoją historię do losów tytułowego „Forresta Gumpa” z oscarowego filmu Roberta Zemeckisa z Tomem Hanksem w roli głównej. 

Czytaj też: Netflix pokazał zdjęcia z ostatniego filmu, w którym zagrał Chadwick Boseman

Dwayne Johnson urodził się w Kalifornii. Przez krótki czas mieszkał z rodziną swojej matki w Nowej Zelandii. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych chodził do szkół średnich na Hawajach i w Pensylwanii. Grał w futbol amerykański i należał m.in. do drużyny zapaśniczej. Dzięki temu uzyskał stypendium sportowe na Uniwersytecie Miami. Kontuzja pleców uniemożliwiła mu jednak wymarzoną karierę w NFL. Po studiach rozpoczął za to pełną sukcesów karierę w wrestlingu. W 2001 roku wystąpił w filmie „Mumia powraca”. Kolejne propozycje aktorskie przyszły bardzo szybko. Sławę zdobył dzięki występom w takich filmach jak seria „Szybcy i wściekli”, „San Andreas”, „Gracze” oraz „Sztanga i cash”. „The Rock” od lat jest w czołówce najlepiej zarabiających aktorów

Czytaj też: Premiery kinowe w październiku. Co zobaczyć na wielkim ekranie?

Johnson jest również producentem wykonawczym serialu „Young Rock”. Ma także pojawić się w każdym odcinku. Data premiery nie jest jeszcze znana. 

Źródło: Comingsoon.net, Wikipedia.org

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik