Marvel Studios bierze pod uwagę Keanu Reevesa jako odtwórcę tytułowej roli w serialu „Moon Knight”. Produkcja jest na etapie castingów, a według portalu The Illuminerdi właśnie Reeves jest na szczycie listy kandydatów. 

Serial „Moon Knight” to adaptacja komiksu o najemniku, który posiadł nadludzkie moce

Produkcja Marvela i Disney+ jest w fazie przedprodukcyjnej. Nie tylko nie znamy jej obsady, ale też fabuły. Serial ma być adaptacją komiksu o Marcu Spectorze. Był to najemnik, którego pozostawiono na śmierć na egipskiej pustyni. Został jednak uratowany i obdarzony nadludzkimi mocami. W zależności od fazy Księżyca jego siła zwiększa się lub zmniejsza. Powrócił do USA i jako Moon Knight walczy ze złem. 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Keanu Reeves jako Moon Knight to na razie plotki

 

Portal The Illuminerdi dotarł do informacji, że Marvel Studios poszukuje aktora, w który jest w wieku 40-50 lat. Keanu Reeves na początku września skończył 56 lat, ale o zatrudnienie właśnie tego aktora do roli w „Moon Knight” podobno mocno zabiega Kevin Feige, czyli szef Marvel Studios. Wcześniejsze pogłoski łączyły z rolą Moon Knighta takich aktorów jak Zac Efron, Daniel Radcliffe, Andrew Garfield i Shia Labeouf, czyli znacznie młodszych od Reevesa. Według doniesień The Illuminerdi zdjęcia do serialu miałby ruszyć już w listopadzie. Nazwisko odtwórcy głównej roli powinniśmy więc poznać niebawem. Przed rokiem Kevin Feige w rozmowie z serwisem Comicbook powiedział: 

Rozmawiamy z nim przy okazji prawie każdego filmu, który robimy. Nie wiem, czy kiedykolwiek dołączy on do Marvel Cinematic Universe, ale bardzo chcielibyśmy znaleźć sposób, aby tak się stało.

Chęci i pieniądze to jedno, ale problemem może się też okazać dostępność aktora. Obecnie Reeves pracuje na planie filmu „Matrix 4”. Ma już także podpisany kontrakt na realizację dwóch kolejnych części przygód Johna Wicka. Czy będzie w stanie znaleźć miejsce w swoim terminarzu na kilkuodcinkowy serial realizowany dla Disney+? 

Źródło: Comicbook.com, Theilluminerdi.com

Czytaj też: „Matrix 4” będzie rozgrywał się w przeszłości? Keanu Reeves wyjaśnia

Paweł Pązik

Pisze o filmach, serialach i mediach. W wolnych chwilach ogląda filmy i seriale oraz konsumuje media.