Nadchodzi nowy projekt w świecie superbohaterów. Spin-off „The Boys” powstaje dla serwisu streamingowego Amazona od jakiegoś czasu, a teraz prace przyspieszyły po rekordowej premierze drugiego sezonu. 

2. sezon okazał się wielkim sukcesem

Amazon chce spożytkować ogromne zainteresowanie serialem „The Boys”. Drugi sezon jest najchętniej oglądanym tytułem Amazon Original w historii. Już pierwsza seria cieszyła się wielką popularnością, ale kontynuacja w pierwszych dwóch tygodniach niemal podwoiła światową widownię serialu, przyciągając aż o 89 proc. więcej widzów. 

Czytaj też: Bojkot „The Boys” przez widzów w USA. I nie chodzi wcale o jakość serialu

Nie przeszkodził w tym bojkot tej produkcji, o którym pisały amerykańskie media. Części widzów nie spodobał się sposób dystrybucji drugiego sezonu. Pierwszy trafił od razu w całości do biblioteki Amazon Prime Video. W drugim serwis zdecydował się wypuścić najpierw pierwsze trzy odcinki. Kolejne są udostępnianie pojedynczo w kolejne piątki. Widzowie na stronie Amazon.com zaczęli masowo wystawiać serialowi najniższe oceny. Taka forma wyrażenia dezaprobaty miała zwrócić uwagę serwisu na opinię jego użytkowników. O tym, czy akcja przyniosła skutek, dowiemy się przy okazji dystrybucji kolejnego sezonu. 

Spin-off „The Boys” już oficjalnie zapowiedziany

 

Trzecia seria serialu jest już zamówiona. Amazon postanowił przygotować też jeszcze jedną historię rozgrywającą się w świecie „The Boys”. Produkcja, która nie ma jeszcze tytułu, będzie opowiadać o amerykańskiej uczelni przeznaczonej dla młodych dorosłych superbohaterów. Ma to być połączenie „The Boys” z „Igrzyskami śmierci”, w którym bohaterowie będą współzawodniczyć o najlepsze kontrakty, wystawiając na próbę swoje fizyczne, seksualne i moralne granice. Serial otrzymał kategorię wiekową R, co oznacza, że nie zabraknie w nim mocnych scen. 

Czytaj też: Obsada filmu „Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut” wraca na plan na dokrętki

Nad spin-offem pracują ta sama ekipa, która odpowiada za „The Boys”. Producent wykonawczy Craig Rosenberg przygotowuje scenariusz pierwszego odcinka. Nie podano daty premiery nowej produkcji. Amazon Prime Video obecnie emituje kolejne odcinki drugiego sezonu „The Boys”. Ostatni ma pojawić się 9 października

Źródło: Deadline.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik