ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
„Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut”

Obsada filmu „Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut” wraca na plan na dokrętki

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Około tygodnia będą trwały dodatkowe zdjęcia na planie reżyserskiej wersji filmu „Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut”. W nowych scenach mają się pojawić m.in. Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Gal Gadot jako Wonder Woman oraz Ray Fisher jako Cyborg.

„Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut” – premiera, obsada, zwiastun

Nowa wersja historii opowiedzianej w filmie „Liga Sprawiedliwości powstaje, bo domagali się tego fani, którym do gustu nie przypadła wersja Jossa Whedona. Ten reżyser zastąpił Zacka Snydera, który z powodów osobistych nie mógł dokończyć pracy na planie. Powstał ruch #releasethesnydercut, który domagał się od wytwórni Warner Bros. wypuszczenia reżyserskiej wersji filmu Snydera. Pomysł dostał zielone światło, a Snyder mówił, że nie będą potrzebne dokrętki. Serwis Hollywood Reporter informuje jednak, że w październiku część ekipy wróci na plan na około tydzień. W realizacji dodatkowych zdjęć mają wziąć udział Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman) oraz Ray Fisher (Cyborg).

Serwis The Wrap podaje, że budżet wersji reżyserskiej zwiększono z 30 do 70 mln dol. W Stanach Zjednoczonych projekt ma trafić do serwisu streamingowego HBO Max w formie miniserialu składającego się z czterech godzinnych odcinków. Produkcja ma też mieć międzynarodową dystrybucję. Nie jest jeszcze znana data premiery. 

Ray Fisher walczy z Warner Bros., ale na planie ma się pojawić

Plany Snydera na dokrętki może storpedować konflikt Raya Fishera z Warner Bros. Aktor, który wcielił się w postać Cyborga, oskarżył reżysera Jossa Whedona o nieprofesjonalne zachowanie na planie, a producentów o bagatelizowanie sprawy. Hollywood Reporter pisze, że po odejściu Zacka Snydera w maju 2017 roku, realizacja filmu przebiegała w sposób chaotyczny, aby zdążyć przed zaplanowaną na listopad premierą. Whedon podobno wyciął większość scen z postacią Cyborga. Fisher obecnie prowadzi też trudne negocjacje z Warner Bros. na temat udziału w filmie „Flash”. 

Źródło: Hollywoodreporter.com, Thewrap.com

Sprawdź najnowsze wpisy