ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
"The Mandalorian" czwarty sezon

Disney już planuje czwarty sezon serialu „The Mandalorian”

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Aktor Giancarlo Espositio, który wciela się w rolę Moffa Gideona w serialu „The Mandalorian”, zdradził, że twórcy planują już czwarty sezon tej produkcji. W październiku ma pojawić się druga seria, trzecia jest już zapowiedziana, ale do tej pory nie było żadnych doniesień o czwartej. 

Czwarty sezon „The Mandalorian” zapowiedziany trochę przez przypadek

 

Giancarlo Esposito to aktor znany przede wszystkim z roli Gustavo „Gusa” Fringa w serialach „Breaking Bad” i „Better Call Saul”. W serialu „The Mandalorian” gra  Moffa Gideona. Przed niedzielną ceremonią wręczenia nagród Emmy udzielił wywiadu serwisowi internetowemu magazynu „People”. Rozmowa dotyczyła m.in. przyszłości serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych wojen. Aktor był nominowany do Emmy za występy w „The Mandalorian” i „Better Call Saul”, ale nie zdobył żadnej statuetki. We wspomnianym wywiadzie powiedział:

Żyjemy w ogromnym wszechświecie i jest tak wiele do odkrycia. Myślę, że ten sezon (drugi – dop. red.) położy podwaliny pod wszystko to, co nadejdzie wraz z trzecim i czwartym sezonem, w których naprawdę zaczniemy dostawać odpowiedzi.

To oczywiście nie jest oficjalna zapowiedź realizacji czwartego sezonu „The Mandalorian”. Warto jednak pamiętać, że zdjęcia do drugiej serii zakończyły się przed wybuchem pandemii koronawirusa. Już w kwietniu zapowiedziano sezon trzeci. Bardzo prawdopodobne, że twórcy serialu Jon Favreau i Dave Filoni już planują rozwinięcie akcji na kolejne lata. 

Disney zapowiada kolejne produkcje w świecie Gwiezdnych wojen

Wiosną 2021 roku mają ruszyć zdjęcia do serialu „Obi-Wan Kenobi”. W planach jest także prequel „Rogue One”. Na różnych etapach realizacji są animowane produkcje: spin-off „Clone Wars” oraz „The Bad Batch”. Kolejna trylogia Gwiezdnych Wojen rozpocznie się od filmu, którego premiera planowana jest na grudzień 2023 roku. 

Czytaj też: Tom Cruise i Doug Liman w przyszłym roku polecą w kosmos

Drugi sezon serialu „The Mandalorian” pojawi się w bibliotece Disney+ 30 października. Serwis streamingowy Disneya nie jest obecnie dostępny legalnie w Polsce. Jego oficjalny start w naszym kraju zaplanowano na 2021 rok. 

Źródło: Movieweb.com, People.com

Sprawdź najnowsze wpisy