Disney+ potwierdził, że premiera serialu „WandaVision” przewidziana jest jeszcze w tym roku. W zapowiedzi nowych produkcji zabrakło innego serialu Marvela – „Falcon i Zimowy żołnierz”, który prawdopodobnie pojawi się dopiero w 2021 roku.

Premiera serialu „WandaVision” zapowiedziana w spocie Disney+

Serwis streamingowy Disneya opublikował zapowiedź z fragmentami produkcji, które pojawią się w Disney+ jeszcze w tym roku. Oprócz drugiego sezonu serialu „The Mandalorian” i kilku filmów zapowiedziano też produkcję „WandaVision”.

 

Jest to serial, którego premierę wcześniej wyznaczono na grudzień, ale istniała możliwość, że zostanie przesunięta na przyszły rok z powodu pojawienia się innej produkcji Marvela – „Falcon i Zimowy żołnierz”. Okazuje się jednak, że w trakcie pandemii szybciej udało się ukończyć „WandaVision”, ale Disney+ nie podaje, kiedy dokładnie przewidziana jest premiera tego serialu.

„WandaVision” – fabuła i obsada

Postaci o imieniach Wanda i Vision pojawiały się już w filmach z Marvel Cinematic Universe. W tych rolach wystąpili  Elizabeth Olsen i Paul Bettany, którzy zagrają też w serialu. Oprócz nich Kat Dennings powróci jako Darcy Lewis, a Randall Park jako Jimmy Woo. Szczegóły dotyczące fabuły nie są znane. 

Czytaj też: Pojawił się zwiastun drugiego sezonu serialu „The Mandalorian”

Zdjęcia do serialu przerwano przez wybuch pandemii koronawirusa. W lipcu ekipa wróciła na plan w Los Angeles. Serial „WandaVision” zapowiadano jako produkcję liczącą dziewięć odcinków, ale nie wiadomo, czy przez problemy na etapie realizacji nie zdecydowano się na skrócenie opowieści.

„Falcon i Zimowy żołnierz” – kiedy premiera?

Koronawirus opóźnił zapowiadaną na sierpień 2020 roku premierę serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”. Pojawiły się doniesienia, że ten tytuł może trafić do biblioteki serwisu Disney+ jesienią, ale zapowiadania premiera „WandaVision” oznacza, że pojawi się dopiero w 2021 roku. Brak jednak oficjalnej informacji w tej sprawie. Fani czekają też na decyzję dotyczącą filmu „Czarna wdowa”. Kinową premierę tej produkcji zaplanowano na 6 listopada, ale pojawiły się doniesienia, że Disney ją opóźni. 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik