ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cyfrowy Polsat pakiety

Cyfrowy Polsat wprowadza nowe pakiety telewizji satelitarnej i kablowej IPTV

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Cyfrowy Polsat przygotował nową ofertę, która pozwala do pakietów podstawowych dobierać pakiety tematyczne. 

Co zmienił Cyfrowy Polsat? Nowe pakiety mają dać większą elastyczność

Oferta telewizji satelitarnej i telewizji kablowej IPTV składa się teraz z trzech pakietów podstawowych oznaczonych literami S, M i L, do których można dobierać łącznie osiem pakietów dodatkowych. Do pakietu L jest też możliwość dokupienia opcji Ekstraklasa. W promocji przez jeden lub dwa miesiące dostępna jest bez opłat pełna oferta. W cenie pakietów M i L użytkownicy otrzymują dwie usługi dodatkowe. CatchUP umożliwia odtwarzanie wybranych programów do 7 dni po emisji. On The Go to mobilny dostęp do kanałów w aplikacji Cyfrowy Polsat GO. 

Czytaj też: Ruszyły zdjęcia do „Żeby nie było śladów”, nowego filmu twórcy „Ostatniej rodziny”

Dotychczasowa oferta pakietów telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu (screen: Sklep.cyfrowypolsat.pl)

Wielu dotychczasowych klientów Cyfrowego Polsatu na forach internetowych i w mediach społecznościowych krytycznie ocenia wprowadzone zmiany. Głównym zarzutem jest podwyżka cen za dostęp do wielu kanałów w zamian za obietnicę większej elastyczności w doborze pakietów. Zdrożała też opcja Multiroom (z 5 do 10 zł). Na stronie Cyfrowego Polsatu cały czas dostępny jest cennik dotychczasowej oferty (powyżej screen). Rzut oka wystarczy, aby stwierdzić, że w wielu przypadkach po wprowadzonych zmianach trzeba będzie zapłacić więcej za dostęp do wybranych kanałów.

Szczegóły nowej oferty

Trzy podstawowe pakiety to:

Pakiet S – (20 zł/miesięcznie) 50 kanałów w telewizji satelitarnej lub 56 w telewizji kablowej IPTV. Wśród nich m.in. kanały podstawowe + kanały z portfolio Telewizji Polsat; 

Pakiet M – (30 zł/miesięcznie) 72 kanały w telewizji satelitarnej lub 78 w telewizji kablowej IPTV. Wśród nich m.in. kanały podstawowe + kanały z portfolio Telewizji Polsat + kanały z portfolio grupy TVN Discovery (w tym kanały Eurosportu) + TVP Seriale i TV Republika;

Pakiet L – (60 zł/miesięcznie) 124 kanały w telewizji satelitarnej lub 135 w telewizji kablowej IPTV. Wśród nich m.in. kanały podstawowe + kanały z portfolio Telewizji Polsat + kanały z portfolio TVN Discovery (w tym kanały Eurosportu) + TVP Seriale i TV Republika + ponad 50 dodatkowych kanałów filmowych, z bajkami i edukacyjnych, m.in. AXN, BBC Brit, Cartoon Network, Disney Channel, Fox, MTV Music 24, Paramount Channel.

Pakiety dodatkowe w ofercie Cyfrowego Polsatu

Do pakietów podstawowych można dobierać pakiety tematyczne na czas określony lub nieokreślony (w tym przypadku należy doliczyć 5 zł za każdy miesiąc). W skład dodatkowej oferty wchodzą pakiety:

Polsat Sport Premium – (20 zł) 2 kanały sportowe oraz 4 serwisy telewizyjne premium w systemie PPV, które dostępne są na żywo w czasie wybranych rozrywek;

Eleven Sports – (10 zł) 3 kanały sportowe; HBO + HBO GO – (20 zł) oferuje 3 kanały filmowe oraz dostęp do serwisu HBO GO;

Cinemax – (10 zł) 2 kanały filmowe;

Ekstraklasa – (10 zł) 2 kanały sportowe z PKO BP Ekstraklasą;

FilmBox – (10 zł) 5 kanałów filmowych;

Dzieci – (10 zł) 10 kanałów dla dzieci;

Rozrywka – (10 zł) 6 kanałów tylko dla dorosłych;

VOD (dostępny w ofercie telewizji satelitarnej) – (10 zł) dostęp do filmów na pozycjach 205-208;

Filmy i seriale Online – (10 zł) filmy i seriale dostępnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO na dekoderze lub mobilnie z opcją On The Go.

Oprócz tego Cyfrowy Polsat przygotował też gotowe propozycje pakietów z kanałami filmowymi i sportowymi (szczegóły na powyższej ilustracji).

Sprawdź najnowsze wpisy