Arnold Schwarzenegger w serialu? Tego jeszcze nie było! Firma produkcyjna Skydance Television pracuje nad produkcją w odcinkach, w której gwiazdor kina akcji wystąpi w głównej roli oraz będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. 

Terminator, gubernator, ale przede wszystkim aktor

Schwarzenegger 30 lipca skończył 73 lata. Widzom na całym świecie jest doskonale znany z ról w kilku częściach „Terminatora”, filmach „Commando”, „Predator”, „Pamięć absolutna” czy „Prawdziwe kłamstwa”. Okres jego świetności przypada na lata 80. i pierwszą połowę lat 90. Po występie w filmie „Terminator 3: Bunt maszyn” przerwał karierę aktorską i poświęcił się polityce. W latach 2003-2011 pełnił funkcję gubernatora Kalifornii. Później znów pojawiał się w filmach, ale nie gra już tak często i tak znaczących ról, jak dwie czy trzy dekady temu. Być może dlatego postanowił sprawdzić się na małym ekranie. 

Arnold Schwarzenegger w serialu – fabuła, obsada, premiera

Projekt serialu ze Schwarzeneggerem jest na wstępnym etapie, nie ma jeszcze nawet tytułu. O fabule wiadomo jedynie, że ma to być historia szpiegowska, której akcja toczy się na całym świecie, a główny wątek dotyczy ojca i córki. Serwis Deadline.com informuje, że obecnie trwają castingi do roli córki. Skydance Television wkrótce powinno sprzedać prawa do serialu jednej z platform streamingowych. Premiery możemy oczekiwać najpewniej pod koniec 2021 roku lub dopiero w 2022. Za produkcję odpowiada Nick Santora, który jest też showrunnerem serialowej ekranizacji książek Lee Child o przygodach Jacka Reachera dla Amazon Prime Video. Stworzył też serial „Skorpion”, który obecnie można oglądać na polskim Netflixie. 

Schwarzenegger na dobre wraca też na plan filmowy. W najbliższym czasie wystąpi w „Kung Fury II” oraz w kontynuacji „Bliźniaków”, wraz z Dannym DeVito i Eddiem Murphym. Ostatnio byłego gubernatora mogliśmy oglądać na dużym ekranie w filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. 

Źródło: Deadline.com

Czytaj też: Aplikacja Player.pl dostępna do pobrania na urządzeniach Apple TV

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik