ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Player.pl Apple TV

Aplikacja Player.pl dostępna do pobrania na urządzeniach Apple TV

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

W sklepie App Store na Apple TV pojawiła się aplikacja Player.pl. To jeden z ostatnich dużych serwisów streamingowych, którego nie można było dotąd wygodnie oglądać na Apple TV.

Player.pl na Apple TV trafia dosyć późno

Właściciele urządzeń Apple TV długo czekali na możliwość zainstalowania aplikacji Player.pl. Według zapowiedzi apka miała pojawić się jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku. Znacznie wcześniej można było korzystać z Netflixa, HBO GO i Amazon Prime Video. W lutym pojawiła się aplikacja Ipla na tvOS, a pod koniec maja także Canal+. Ostatecznie Player.pl można zainstalować na Apple TV od końca sierpnia. Usługa jest dostępna w 35 krajach, w tym na terenie całej Unii Europejskiej. Aby skorzystać z płatnej oferty serwisu, należy wykupić wybrany pakiet na stronie internetowej Player.pl. Podobnie jak w przypadku aplikacji na urządzenia mobilne musimy dodać Apple TV do swojego profilu – wystarczy na stronie internetowej wpisać kod wyświetlony w aplikacji. 

Player.pl – cennik i pakiety

Jakie treści dostępne są w serwisie Player.pl? Przede wszystkim można tam znaleźć programy i seriale TVN nawet przed ich emisją w telewizji. Wiele materiałów jest dostępnych bezpłatnie, ale musimy liczyć się z tym, że będziemy bombardowani reklamami. Ceny pakietów zaczynają się od 10 zł za Start VOD, który zapewnia oglądanie filmów i seriali bez reklam i daje dostęp do treści w bibliotece VOD. Pakiet Start VOD+TV za 25 zł miesięcznie pozwala na dostęp do bogatszej biblioteki treści oraz możliwość oglądania 26 kanałów telewizyjnych. Pozostałe pakiety to: Canal+ (zawiera pakiet Start VOD i kosztuje 50 zł miesięcznie), HBO (25 zł), Eleven Sports (15 zł) oraz Unlimited (70 zł).

Czytaj też: YouTube Premium to świetna usługa, dla której porzuciłbym Spotify, gdyby Google brało ją na poważnie

Łącznie w ofercie dostępne są 44 kanały telewizyjne na żywo. Oprócz kanałów premium oraz paczki TVN i Discovery można też oglądać np. Kuchnia+, Domo+, HGTV czy Planete+. Jest to z pewnością ciekawa alternatywa dla telewizji kablowej czy satelitarnej, bo nie wymaga podpisywania długoterminowych umów. 

Sprawdź najnowsze wpisy