ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
komiks „Trzech Jokerów”

Mroczny zwiastun promuje komiks „Trzech Jokerów”, który już stał się hitem

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Komiks „Trzech Jokerów” premierę ma już za sobą. Z tej okazji DC wypuściło zwiastun swojej najnowszej publikacji.

Mrocznie i przerażająco – komiks „Trzech Jokerów” ma złowieszczą zapowiedź

„Trzech Jokerów” to pierwszy numer z serii „Batman: Three Jokers” od wydawnictwa DC Comics. Wydawca jeszcze przed wtorkową premierą informował, że komiks w przedsprzedaży rozszedł się w liczbie 300 tys. egzemplarzy, choć drukowany jest na papierze wysokiej jakości i przez to jego cena jest wyższa niż zwykle (ok. 8 dol.). Klimat opowieści spróbowano oddać w zwiastunie, który trafił do sieci w dniu premiery. Skrzypce i śmiech Jokera budują nastrój mrocznej opowieści. 

Komiks „Trzech Jokerów” to rozwinięcie pomysłu z innej serii 

Autorami komiksu są Geoff Johns i Jason Fabok. Obaj postanowili rozwinąć swój pomysł, który pojawił się w serii „Justice League: The Darkseid War”. Batman w jednym z zeszytów zasiadł na Krześle Mobiusa, które zna odpowiedź na każde pytanie. Zapytał: jak naprawdę nazywa się Joker? Zamiast poznać prostą odpowiedź, dowiedział się, że nie istnieje jeden Joker, lecz trzech. W komiksie „Trzech Jokerów” oprócz Batmana pojawiają się także Batgirl i Red Hood. Twórcy planują łącznie trzy zeszyty w ramach tej serii. Nie jest znana data premiery komiksu w Polsce. Do tego czasu „Trzech Jokerów” można przeczytać w oryginale w wersji cyfrowej. Komiks liczy 54 strony, pięć przykładowych można obejrzeć bezpłatnie na stronie DC Comics

Fani Batmana nie mogą narzekać: powstają komiksy, filmy i seriale z jego uniwersum

Przed rokiem film „Joker” z Joaquinem Phoenixem, w 2021 roku „The Batman” z Robertem Pattinsonem, a w 2022 roku Ben Affleck i Michael Keaton jako dwie różne wersje Mrocznego Rycerza w filmie „Flash”. I do tego serial „Gotham P.D.” zamówiony przez HBO Max. O grach nawet nie wspominamy, bo ta wyliczanka wystarczy, aby przekonać się, że fani Batmana w najbliższych miesiącach i latach będą mieli co robić (i na co wydawać). 

Źródło: Screenrant.com

Czytaj też: „The Batman” – jest pierwszy zwiastun i sporo nowych informacji

Sprawdź najnowsze wpisy