Film „Amerykanin w marynacie” z Sethem Rogenem w roli głównej trafi do HBO GO już w niedzielę. Jest to kolejna produkcja serwisu HBO Max, która pojawia się w Polsce za sprawą lokalnego oddziału HBO.

„Amerykanin w marynacie” w HBO GO – kiedy premiera?

Seth Rogen to jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów komediowych. Znany jest z występów w takich filmach jak „Wpadka”, „Pół na pół” czy „Niedobrani”. W produkcji „Amerykanin w marynacie” (oryginalny tytuł: „An American Pickle”) wciela się w postać robotnika Herschela Greenbauma, który w latach 20. XX wieku wpadł w fabryce do kadzi z piklami. W solance spędził 100 kolejnych lat, aż w końcu pojawił się we współczesnym Brooklynie. Herschel odkrywa, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk Ben. W tę postać również wcielił się Seth Rogen. Oprócz niego w filmie wystąpili też m.in.  Sarah Snook („Sukcesja”) oraz Molly Evensen („10% Remaining”).

Czytaj też: Pierwsze premiery września na HBO GO – tych filmów i seriali można się spodziewać

W bibliotece serwisu HBO GO film pojawi się w niedzielę 23 sierpnia. Od 4 października „Amerykanin w marynacie” będzie emitowany w Cinemax. 

Nie ma w Polsce HBO Max, ale są produkcje oryginalne tego serwisu

HBO Max to serwis streamingowy, który zadebiutował w Stanach Zjednoczonych pod koniec maja. Na innych rynkach ma zacząć pojawiać się w 2021 roku. W pierwszej kolejności jego lokalne wersje mają pojawić się w Ameryce Łacińskiej i niektórych krajach europejskich. W pozostałych lokalizacjach nadawca planuje na razie kontynuować współpracę z obecnymi partnerami licencyjnymi. W Polsce wybrane treści HBO Max trafiają do HBO, Cinemax i HBO GO. Pierwszą produkcją tego serwisu, która pojawiła się w Polsce, był serial  „Love Life” z Anną Kendrick w roli głównej. 4 września do biblioteki HBO GO trafi serial science fiction Ridleya Scotta „Wychowane przez wilki”. Jego premiera w Polsce planowana jest dzień po amerykańskiej. Widzowie kanału HBO będą musieli poczekać na emisję do 23 października. 

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj też: Aktualizacja biblioteki HBO GO z trzech dni – „Kraina Lovecrafta” już na platformie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik