ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
"The Boys" spin-off

Drugi sezon „The Boys” wkrótce na ekranach, twórcy mają już plan na kolejne

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Serial „The Boys” we wrześniu wraca z drugim sezonem. Showrunner Eric Kripke uważa, że optymalnie byłoby, gdyby cała produkcja liczyła pięć sezonów. Prace na planie trzeciej serii mają ruszyć na początku przyszłego roku. 

Drugi sezon „The Boys” – premiera, zwiastun, obsada

Drugi sezon „The Boys” pojawi się nieco ponad rok po pierwszym, który do serwisu Amazon Prime Video trafił w lipcu 2019 roku. Zebrał bardzo pochlebne recenzje i zdobył liczne grono fanów. „The Boys” to historia oparta na komiksie o tym samym tytule. Serial opowiada o grupie, która walczy z superbohaterami nadużywającymi swoich mocy. Premierę drugiego sezonu zaplanowano na 4 września. Tego dnia do biblioteki serwisu Amazon Prime Video trafią trzy pierwsze odcinki. Kolejne będą udostępniane pojedynczo co tydzień. W obsadzie serialu są: Karl Urban, Antony Starr, Erin Moriarty, Jack Quaid, Dominique McElligott, Chace Crawford, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Elisabeth Shue, Karen Fukuhara i Simon Pegg. 

Trzecia seria „The Boys” – początek zdjęć już niedługo

 

Showrunner produkcji Eric Kripke w rozmowie z serwisem Collider zdradził kilka informacji dotyczących trzeciego sezonu. Zdjęcia mają rozpocząć się na początku stycznia 2021 roku. Gotowe są już scenariusze czterech pierwszych odcinków, a scenarzyści codziennie konsultują między sobą kolejne za pośrednictwem Zooma. Wszystkie skrypty mają być gotowe przed rozpoczęciem zdjęć. Kripke powiedział też, że chciałby, aby do obsady serialu dołączył Jeffrey Dean Morgan, ale aktor znany z „The Walking Dead” i „Supernatural” ma inne zobowiązania. W „The Boys” wystąpi za to Jensen Ackles, czyli inny aktor występujący w „Supernatural”. Wcieli się w Soldier Boya, czyli postać będącą parodią Kapitana Ameryki. Ackles poinformował o tym za pośrednictwem Instagrama.

Jeszcze trzy serie i wystarczy

Showrunner Eric Kripke w innym z wywiadów przyznał, że chciałby, aby serial „The Boys” zakończył się po piątej serii. Ma już zaplanowane zakończenie, a trzeci sezon ma zacząć powoli do niego prowadzić. 

Źródło: Collider.com, Cbr.com

Czytaj też: George Lucas lubi serial „Mandalorian”. Koronawirus nie zakłóca produkcji

Sprawdź najnowsze wpisy