ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Teheran Apple TV+

Apple TV+ wkrótce pokaże serial szpiegowski „Teheran”

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Do oferty Apple TV+ trafi serial szpiegowski „Teheran”. Jego twórcą jest scenarzysta serialu „Fauda”.

„Teheran” w Apple TV+ – kiedy premiera?

W piątek 25 września serwis Apple TV+ udostępni pierwsze trzy odcinki nowej produkcji pt. „Teheran”. Kolejne pięć odcinków serialu szpiegowskiego będzie trafiać do biblioteki serwisu co tydzień, w kolejne piątki. 

Stworzył serial „Fauda”, teraz przedstawia „Teheran”

Scenarzystą i jednym z producentów serialu „Teheran” jest Moshe Zonder. Najbardziej znany jest jako autor scenariusza serialu „Fauda”, który w Polsce dostępny jest na Netflixie. Główną bohaterką „Teheranu” jest agenta izraelskiego wywiadu, która pod przykrywką bierze udział w niebezpiecznej misji w Teheranie, stolicy Iranu. W obsadzie pojawią się m.in. aktorzy z popularnego serialu „Homeland”.

Apple TV+ – jak oglądać w Polsce?

Serwis streamingowy Apple jest dostępny na całym świecie. W Polsce miesięczny dostęp kosztuje 24,99 zł, ale dla nowych klientów pierwszy tydzień jest bezpłatny. Także osoby, które kupią urządzenie Apple, mają 90 dni, aby skorzystać z rocznego dostępu do serwisu. Na jego stronie internetowej znajduje się pełna lista urządzeń, na których można z niego korzystać. Głównie są to produkty z logo z nadgryzionym jabłkiem, ale też m.in. telewizory Samsung, Sony, czy LG.  

Oferta nie powala, ale Apple inwestuje w kontent

Usługa Apple TV+ jest dostępna od 1 listopada 2019 roku. W ramach oferty subskrypcyjnej użytkownicy otrzymują dostęp jedynie do oryginalnych treści serwisu jak np. seriale „The Morning Show”, „W obronie syna”, „For All Mankind”, czy film „Misja Greyhound” z Tomem Hanksem. Na dziś nadal nie zbyt wiele produkcji, ale firma z Cupertino systematycznie pozyskuje na wyłączność kolejne tytuły oraz twórców. W najbliższych latach do oferty Apple TV+ trafią filmy, seriale i programy produkowane m.in. przez  Martina Scorsese, Leonardo DiCaprio, Idrisa Elbę, Ridleya Scotta oraz studia filmowe A24, Imagine Documentaries, Sesame Workshop i Peanuts.

Źródło: materiały prasowe

Czytaj też: Reżyser Martin Scorsese podpisał z Apple umowę na wyłączność

Sprawdź najnowsze wpisy