ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
"Rozłąka" serial

Tak wygląda ”Rozłąka” – serial Netflixa z Hilary Swank o locie na Marsa

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Serial „Rozłąka” 4 września trafi do biblioteki Netflixa. Serwis streamingowy udostępnił zwiastun i plakat produkcji z Hilary Swank w roli głównej. Powoli zapełnia się kalendarz premier Netflixa na wrzesień. 

Dwukrotna laureatka Oscara leci w kosmos – serial Netflixa „Rozłąka” już we wrześniu

Serial „Rozłąka” opowiada o amerykańskiej astronautce Emmie Green, która jest dowódcą międzynarodowej załogi w czasie wyprawy na Marsa. Na Ziemi zostawiła rodzinę, która bardzo jej potrzebuje. Podróż na sąsiednią planetę okazuje się bardzo wymagająca. Także relacje między członkami załogi i ich rodzinami znacznie się komplikują. 

W roli Emmy Green występuje Hilary Swank, dwukrotna laureatka Oscara za pierwszoplanowe role w filmach „Nie czas na łzy” i „Za wszelką cenę”. Jej postać w „Rozłące” to nieustępliwa, ale zarazem empatyczna i niezwykle inteligentna astronautka oraz liderka załogi. W trudnej misji wspomaga ją mąż Matt Logan, który jest inżynierem NASA oraz dorastająca córka Alexis. 

Wrzesień 2020 na Netflixie zapowiada się bardzo ciekawie

Serial „Rozłąka” to jedna z kilku ciekawych propozycji serwisu Netflix na wrzesień. Jak pisaliśmy, pojawi się m.in. serial „Ratched” opowiadający o demonicznej pielęgniarce z „Lotu nad kukułczym gniazdem” oraz „Może pora z tym skończyć” – nowy film Charliego Kaufmana, do którego zdjęcia zrobił polski operator Łukasz Żal. 

Oprócz tego we wrześniu do biblioteki serwisu trafi też „Enola Holmes” – kryminalny serial przygodowy z Millie Bobby Brown („Stranger Things”) w roli nastoletniej siostry Sherlocka Holmesa, w którego w tej produkcji wcielił się Henry Cavill, czyli Geralt z Rivii z innego hitu Netflixa. „Enola Holmes” to ekranizacja powieści Nancy Springer. Punktem wyjścia historii jest zniknięcie matki Enoli. Dziewczyna trafia pod opiekę braci, Sherlocka i Mycrofta, lecz szybko ucieka, aby szukać matki. Okazuje się, że Enola ma spore umiejętności detektywistyczne. Natrafia na trop spisku, który może zmienić historię ludzkości. Serial nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale Netflix informuje, że nastąpi ona we wrześniu. 

Czytaj też: Polak zrobił zdjęcia do filmu Netflixa, który może powalczyć o Oscary

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź najnowsze wpisy