ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
"Sukcesja" kiedy trzeci sezon

„Sukcesja” – kiedy trzeci sezon? Wkrótce mają ruszyć zdjęcia

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Fani zastanawiają się, kiedy powstanie trzeci sezon serialu „Sukcesja”, który stał się hitem HBO. Showrunner serialu zapowiedział, że zdjęcia mogą się rozpocząć tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Serial HBO „Sukcesja” doceniany przez widzów i krytyków

Serial opowiada o rywalizacji o władzę i wpływy w amerykańskiej rodzinie kontrolującej gigantyczną korporację medialną. Głową rodziny Royów jest Logan, starzejący się ojciec, a zarazem szef firmy, który zamierza wycofać się z kierowania koncernem. Chętnych na jego miejsce jest wielu, a walka będzie niezwykle brutalna. 

„Sukcesja” zdobyła m.in. dwa Złote Globy i aż 18 nominacji do tegorocznych nagród Emmy. W serwisie Rotten Tomatoes serial ma 92 proc. pozytywnych recenzji krytyków i 91 proc. pozytywnych ocen widowni (sezon drugi odpowiednio – 97 i 94 proc.). W Polsce serial można obejrzeć w serwisie HBO GO oraz w pakietach HBO GO w usługach Canal+ telewizja przez internet, Player.pl, Ipla oraz Play Now. 

„Sukcesja” lepsza z każdym odcinkiem. Kiedy będzie trzeci sezon?

Produkcja trzeciej serii miała ruszyć w kwietniu, ale plany twórców pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Rozpoczęcie zdjęć przełożono na nieokreślony termin. Serwis Variety.com zapytał showrunnera serialu Jessego Armstronga, kiedy pojawi się trzeci sezon „Sukcesji”. Twórca serialu odpowiedział, że jest pomysł, aby ekipa wróciła na plan w Nowym Jorku przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Armstrong podkreślił jednak, że to na razie wstępny plan, jeszcze daleki od konkretów. Przyznał też, że w związku z pandemią koronawirusa sytuacja jest „trudna”. Variety.com zauważa, że jeśli uda się w tym roku rozpocząć realizację trzeciej serii, to jej premiera odbędzie się najwcześniej w drugiej połowie 2021 roku

Na temat przebiegu prac nad scenariuszem Armstrong powiedział, że podobnie jak wielu twórców ma więcej czasu na pisanie, ale to niekoniecznie przekłada się na postępy. Pojawiły się też pytania, czy w trzecim sezonie „Sukcesji” znajdą się odwołania do panującej pandemii koronawirusa. Odniosła się do nich Sara Snook, jedna z gwiazd serialu. Aktorka powiedziała, że jeśli twórcy zdecydują się umieścić w opowieści elementy związane z koronawirusem, to zrobią to w delikatny sposób, aby historia nadal skupiała się na rodzinie Royów, a nie na pandemii. 

Czytaj też: Ridley Scott zrobił serial o androidach dla serwisu HBO Max

Źródło: Variety.com

Sprawdź najnowsze wpisy