ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Serwis społecznościowy Trumpa

Jesienią w Polsce wyjdzie książka, która pokazuje, jaki jest Donald Trump

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Książka Mary L. Trump, w której autorka opisuje, jak jej wuj Donald stał się jednym z najpotężniejszych ludzi świata, ukaże się w Polsce 7 października nakładem wydawnictwa Agora. 

Donald Trump i jego mroczne sekrety. Książka bratanicy prezydenta USA jest bestsellerem

Donald Trump książka
„Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie” ukaże się w październiku nakładem wydawnictwa Agora (fot. materiały prasowe)

Mary L. Trump jest psychologiem klinicznym i jednocześnie bratanicą prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Podjęła się próby odpowiedzi na pytania: jaki jest Donald Trump i jak stał się człowiekiem, który zagraża bezpieczeństwu całego świata? Efektem jej pracy jest książka „Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie”. Już w pierwszym tygodniu od premiery w lipcu sprzedało się  ponad milion egzemplarzy tego tytułu. 

Czytaj też: Ridley Scott zrobił serial o androidach dla serwisu HBO Max

Historia rodziny Donalda Trumpa to gotowy materiał na książkę

Autorka książki sporą część swojego dzieciństwa spędziła w domu swoich dziadków w Queens w stanie Nowy Jork. Dorastał tam również Donald Trump oraz czworo jego rodzeństwa. Mary L. Przez lata obserwowała jego zachowania, była świadkiem wielu destrukcyjnych i traumatycznych rodzinnych relacji. Jak podkreśla polski wydawca książki, jej wyjątkowość polega nie tylko na tym, że autorka  wie mnóstwo o swoich krewnych, ale też dlatego, że sam wuj Donald wyznał jej prawdę o rodzinie Trumpów. 

Premiera książki w Polsce już jesienią

Polskie wydanie książki Mary L. Trump ukaże się 7 października nakładem Wydawnictwa Agora. Przetłumaczył ją Janusz Ochab. Książka dostępna jest już w przedsprzedaży na Kulturalnysklep.pl oraz na Empik.com. W serwisie Goodreads.com publikacja Mary L. Trump ma średnią 4,06 w pięciostopniowej skali. Polecają ją m.in. CNN:

 Mary L. Trump opisuje z perspektywy bliższej niż ktokolwiek przed nią, jak zrodził się człowiek bez serca, który wygrał wyścig do Białego Domu.

I „Los Angeles Times”:

„Łatwo zrozumieć, dlaczego prezydent Trump nie chciał, żeby ktokolwiek przeczytał tę książkę. Pokazuje ona bowiem, jak fałszywe są mity na jego temat, które sam stworzył i w które uwierzył”.

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź najnowsze wpisy