Były bramkarz Radosław Majdan związał się na stałe umową z Canal+. Będzie pracował jako ekspert i komentator przy magazynach piłkarskich i transmisjach meczów.

Radosław Majdan – bramkarz, celebryta, komentator

Wychowanek i wieloletni bramkarz Pogoni Szczecin, później między innymi dwukrotny mistrz Polski z Wisłą Kraków, uczestnik finałów mistrzostw świata w Korei i Japonii w 2002 roku – tak Radosława Majdana pamiętają kibice piłkarscy. Po zakończeniu boiskowej kariery były bramkarz stał się jeszcze bardziej popularny za sprawą m.in. związku z piosenkarką Dorotą „Dodą” Rabczewską oraz prezenterką telewizyjną Małgorzatą Rozenek. Próbował też swoich sił jako działacz piłkarski i polityk. Kibicom przypomniał się jako ekspert piłkarski. Komentował m.in. mecze ekstraklasy w Eurosporcie i TVP. Od sierpnia 2019 roku często pojawiał się jako ekspert w programie Liga+ Ekstra w Canal+ Sport. 

Czytaj też: VOD Canal+ – nowa usługa wystartowała w Polsce. Ile kosztuje i co oferuje?

Letnie zmiany w Canal+ Sport

Redakcja sportowa Canal+ tego lata przechodzi zmiany. Na początku czerwca jej nowym szefem został Michał Kołodziejczyk, były redaktor naczelny serwisu SportoweFakty WP oraz wieloletni dziennikarz „Rzeczpospolitej”. Efektem wprowadzonych przez niego zmian było m.in. pojawienie się nowego magazynu o lidze angielskiej „Jej Wysokość Premier League”. Fani piłkarskiej ekstraklasy od nowego sezonu zauważą też brak kilku znanych postaci. Stacja pożegnała się z wieloletnimi dziennikarzami: Pauliną Czarnotą-Bojarską i Adamem Westfalem, a także ekspertami: Kazimierzem Węgrzynem oraz Maciejem Murawskim. Rozstano się także z Sergiuszem Ryczelem, Gabrielem Waliszko i Jakubem Zborowskim, którzy pracowali przy obsłudze meczów żużlowej ekstraligi. 

Czytaj też: Liga Mistrzów – sprawdź, gdzie obejrzeć mecze 1/8 finału

Radosław Majdan na wyłączność w Canal+

 

Michał Kołodziejczyk wrzucił na Twittera zdjęcie z Majdanem i napisał: „Po tak udanej rundzie, to musiało się tak skończyć”. Ja ustalił branżowy serwis Press.pl, Majdan związał się z redakcją Canal+ na wyłączność. Stacja nie informuje, na jak długo były piłkarz podpisał umowę. 

Źródło: Twitter.com, Press.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik