ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
kolejne State of Play

Kolejne State of Play od Sony zapowiedziane – co zobaczymy na pokazie?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Kolejne State of Play, czyli wydarzenie organizowane przez Sony, zostało właśnie zapowiedziane. Nie ma jednak co liczyć na to, że zobaczymy na nim wiele produkcji, które przeznaczone będą na kolejną generację ich konsoli. Tym razem firma ma zamiar skupić się na tytułach, które jeszcze pojawią się na PlayStation 4.

Kolejne State of Play

kolejne State of Play
Fot. Sony

Kiedy odbędzie się kolejne State of Play? Sony zapowiedziało swoje wydarzenie na 6 sierpnia, czyli w najbliższy czwartek. Transmisja ma rozpocząć się o 22 naszego czasu i potrwa około 40 minut i będzie ją można oglądać na YouTube. Jednak, jak możemy przeczytać we wpisie od Sony, nie powinniśmy oczekiwać żadnych nowych wiadomości odnośnie sprzętu czy jego daty premiery. Zapewne wielu fanów będzie tym zawiedzionych, ale trzeba pamiętać, że obecna generacja ma przed sobą jeszcze sporo „życia”. Sony zamierza więc skupić się na nadchodzących tytułach, które pochodziły będą głównie do firm trzecich i na produkcjach VR.

Zapewne zostaną pokazane nowe fragmenty Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, choć to nie jest tytuł ekskluzywny na PlayStation 4. Do tego możemy dołożyć jeszcze zapowiedzi gier indie, które całkiem dobrze radzą sobie na PS 4 i zapewne kilka informacji o aktualizacjach do produkcji, które na rynku już są. Spodziewaliśmy się tego, że Sony zapowie State of Play, ale mimo wszystko, liczyliśmy trochę na coś innego. Ostatni duży tytuł na konsolę, czyli Ghost of Tsushima, mamy już za sobą (metaforycznie), a każdy kolejny zmierza na kilka platform. Jasne, dalej będzie można ograć np. Cyberpunk 2077 na PlayStation 4, to jednak dobrze byłoby zobaczyć coś, co zmierza już na PlayStation 5.

Zobacz też: Nie żyje współtwórca myszki komputerowej.

Nie zmienia to jednak tego, że State of Play warto zobaczyć, bo może któryś z mniejszych tytułów okaże się nad wyraz interesujący. Będziecie oglądać?

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy