IMG_1818 test

Gdy rozważamy zakup topowego urządzenia z pewnością bierzemy pod uwagę takie smartfony jak: Nexus 6, Samsung Galaxy S6, HTC One M9, LG G4 i Sony Xperia Z3+, których recenzje mieliście okazje przeczytać w ubiegłym miesiącu. Nie powinniśmy jednak zapominać o innych godnych polecenia producentach takich jak chociażby Huawei. Chińska marka wprowadziła niedawno na rynek urządzenie, które jakością wykonania nie ma nic wspólnego z krajem pochodzenia. Huawei P8 wraz z HTC One M9 to jedyne flagowce wykonane w większości z metalu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

W najnowszym odcinku TV Android.com.pl dogłębnie testujemy właśnie Huawei P8.

 

A co Wy myślicie o Huawei P8? Czy to godna alternatywa dla Nexusa 6, Samsunga Galaxy S6, HTC One M9, LG G4 bądź Sony Xperia Z3+?

 

Subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco!

 
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).