[Wideo] BRAGI The Headphone | recenzja

Maciej Pius Akcesoria 2017-02-11

Bragi The Headphone to słuchawki całkowicie bezprzewodowe. Czy prawdziwe jest stwierdzenie żadnych kabli – żadnych zmartwień? Jak Bragi wypada w porównaniu do konkurentów w tej kategorii audio? I co najważniejsze, jak brzmią takie malutkie słuchawki? Sprawdź w naszej recenzji wideo.

Żeby nie przegapić nowych filmów na naszym kanale koniecznie kliknij subskrybuj!
 • Cymoniasty

  Jakbyś mógł jeszcze odpowiedzieć na ważne dla mnie pytanie.
  Czy słuchawki nie uciskają gdy leżymy na boku?

  • macppol

   Ogólnie, gdy leży się w łóżku, są bardzo wygodne, ale nadal czuć, że ma się coś w uchu. W porównaniu do wszystkich słuchawek, które miałem, te są zdecydowanie najwygodniejsze i spokojnie można zasnąć, słuchając muzyki. Dużo będzie też zależeć od tego, jak słuchawki wpasują się do Twojego ucha.

 • H0Ly_bLaSt0R

  Wyglądają ciekawie, natomiast to co mnie zaciekawiło to te pianki comply, nie wiedziałem o ich istnieniu. Aczkolwiek jak spojrzałem na cenę tych pianek to stwierdzam że moje douszne samsung level u pro jednak się dobrze trzymają ucha 😉 Masz może porównanie jakości dźwięku do level u pro? Bo wg mnie tutaj jakość dźwięku jest na prawdę znakomita.

  • macppol

   Nie słuchałem Level U Pro. Mogę jedynie porównać do zwykłych Level U i tutaj różnica jest zdecydowana na korzyść Bragi. To jest pierwszy raz, kiedy mam styczność z armaturą i bardzo polubiłem jak brzmią takie słuchawki, chociaż w pierwszej chwili był duży szok, ale ilość detali w muzyce i czystość tonów wysokich mnie zachwyciły.
   Przypuszczam też, że Samsungi będą miały więcej basu i ogólnie cieplejsze brzmienie w porównaniu do Bragi.
x