[Pierwsze wrażenia] OnePlus 3 ewidentnie uczy się na błędach poprzedników!

Polecane

OnePlus 3

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dzisiaj rano dotarła do mnie ogromna paczka od OnePlus. W środku znalazłem nie tylko samego smartfona OnePlus 3, ale także okulary wirtualnej rzeczywistości, wszystkie możliwe etui, a także ładowarkę samochodową korzystającą z technologii Dash Charge. Mimo wszystko skupmy się teraz na samym telefonie.

 

Design tego modelu znaliśmy od dawna, więc tak naprawdę ciężko go teraz na nowo oceniać. W skrócie można określić wygląd OnePlus 3 tak, że mamy do czynienia z ładnym smartfonem, ale mało oryginalnym. Tak prezentuje się tył, z przodu udoskonalono i zaokrąglono poprzednika. Klawisze również o wiele lepiej zostały rozmieszczone i w efekcie są lepsze w obsłudze. Jednak włączmy w końcu telefon, który przez wielu już został opisany w superlatywach.

 

OnePlus-3 (2)

 

Pierwsze wrażenie? W końcu wyświetlacz mogący rywalizować z konkurencją. Jest AMOLED od Samsunga, ale z nieprzesadzoną rozdzielczością. W przypadku wirtualnej rzeczywistości pewnie odczuje ten brak, ale nie na co dzień. W tej kwestii warto dodać, że przy zakupie ekran zostanie już oklejony folią, która niestety nie zakrywa całego szkła na froncie za sprawą delikatnego efektu szkła 2.5D.

 

OnePlus-3

 

System jest mi tak naprawdę bardzo dobrze znany z OnePlus 2 i tutaj odnalazłem się bez problemu. Jednak wcześniej, w trakcie konfiguracji, pojawiła się informacja o przeniesieniu danych z innego telefonu za sprawą NFC – tak, to kolejna zmiana, która ewidentnie odwołuje się do zeszłorocznej „porażki”.

 

OnePlus-3 (3)

 

Przejdźmy do etui – „piaskowiec” jest, więc to mi się bardzo spodobało, chociaż same nakładki na obudowę kiepsko po bokach wyglądają, ale niwelują wystający aparat, który niektórym może przeszkadzać. Skoro już przy nim jesteśmy to w tej kwestii także jest lepiej. Co prawda niewiele zdjęć dotychczasowo zrobiłem i nakręciłem jeden, szybki film, ale już na tym etapie widać zdecydowaną poprawę.

 

 

Największe obawy mam, co do obsługi 6 GB pamięci operacyjnej, a także akumulatora, ale o tym przekonam się już niedługo. Tradycyjnie pytanie do Was: co chcielibyście poznać odnośnie OnePlus 3? Moje recenzje zapewne już znacie toteż dajcie znać na co jeszcze zwrócić uwagę podczas testów tego smartfonu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x