Wideorecenzja ASUS Zenwatch – czy to najlepszy smartwatch na Androidzie?

Jakub Bereziewicz Akcesoria 2015-09-19

IMG_2633v2

Rynek inteligentnych zegarków jest obecnie w niezwykle szybkiej fazie rozwoju. Do niedawna urządzenia te były uznawane za futurystyczne, przeznaczone tylko dla gadżeciarzy. Wraz z upływem czasu smartwatche nabrały jednak kształtów i funkcjonalności stając się wystarczająco użytecznymi by skłonić do ich zakupu większą rzeszę konsumentów. Okazuje się, że każdy liczący się na rynku producent musi mieć w swoim portfolio takie urządzenie. Tak też zrobił Asus prezentując nam model Zenwatch.

W najnowszym odcinku TV Android.com.pl Karol wysuwa dość odważną tezę – że Asus Zenwatch jest obecnie najlepszym zegarkiem z Android Wear. Czy udało mu się ją udowodnić? Zapraszamy do oglądania!

YouTube Preview Image

Który smartwatch jest według Was najlepszy na rynku?

Subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco! • Sławomir

  Czemu nie ma kontynuacji zegarka mbw-150/200 sony-ericcson? Dla mnie był idealny, zawsze można było sprawdzić czas bez załączenia, niewielki wyświetlacz informował o tym co najważniejsze.

 • Krzysztofsf

  Ogolna funkcjonalnosc dla mnie bez sensu – nic tak naprawde przydatnego.

  Ciekawe kiedy ktos wpadnie na pomysl polaczenia w jednej obudowie smartwatcha (zasilanie akumulatorkiem) i zwyklego zegarka elektronicznego zasilanego standardowo bateria starczajaca na dwa lata pracy.

 • BuKoX

  Najpierw jest mowa, ze to najlepszy smartwatch na rynku a na końcu się okazuje, że konkurencja ma to samo w podobnej cenie a jest pozbawiona jego wad. Abstrahując od tego, dopóki czas na baterii będzie krótszy niż 7 dni to takie zegarki mają sens dla bardzo ograniczonej grupy geeków, blogerów albo osób w ciągłym biegu.

  • Maciej Szkudlarek

   Dla mnie 2 dni pracy byłyby okej, nawet jeden dzień by mi nie przeszkadzał gdyby nie były takie drogie. Zegarek który ma współpracować z telefonem a jest od niego droższy.x