IMG_1953 v2 hd

Zazwyczaj szukając smartfona o topowych parametrach koncentrujemy się na najpopularniejszych markach. Okazuje się jednak, że otwierając się na nowych, nieznanych dotąd producentów możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Tak też jest z chińską marką Elephone, którego najnowszego flagowca o oznaczeniu P7000 poddaliśmy intensywnym testom.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

 

Za około 650-850zł możemy mieć sprzęt, którego specyfikacja zbliżona jest do dwa-trzy razy droższych urządzeń. Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka TV Android.com.pl, w którym zaprezentujemy Wam jego wady i zalety.

 

 

Odwiedzajcie nas codziennie! Jeszcze w tym tygodniu zorganizujemy konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie Elephone P7000!

 

Subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco!

 
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).