Sony Xperia Z4 Tablet – pierwsze wrażenia

Łukasz Pająk Polecane 2015-06-03

IMG_1633

 

 

Wczorajsza konferencja Sony w Polsce zakończyła się prezentacją tak naprawdę trzech nowych kluczowych dla firmy urządzeń. Jednym z nich jest Xperia Z4 Tablet, który otwiera nową serię urządzeń, a przy okazji pokazuje konkurencji wiele ciekawy rozwiązań.

 

Tym samym postanowiłem sprawdzić jak działa najnowszy topowy tablet Sony na co dzień. Urządzenie dostajemy w typowym pudełku, ale przy pierwszym kontakcie z samą Z4’ką Tablet okazuje się, że nie jest to już typowy model. Wykonanie, waga, grubość – to wszystko pokazuje, że nie mamy do czynienia z pierwszym lepszym urządzeniem tego typu. Nie można oczywiście zapomnieć o innych aspektach produktu Sony, także o tych negatywnych. Właśnie poprzednie wymienione przeze mnie zalety sprawiają też, że tablet Japończyków nie jest też idealny. Także wersja kolorystyczna może sprawiać problemy. Tym samym nie dziwi fakt, że w Polsce najpopularniejsze są czarne wersje wszelkich urządzeń.

 

Ogólnie rzecz biorąc, Xperia Z4 Tablet w pierwszym kontakcie wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i jedynie osoby mocno negatywnie nastawione do Sony na tym etapie mogłyby się do czegokolwiek przyczepić. Jednak jak ostatecznie będzie to się okaże dopiero za tydzień, kiedy to opublikujemy pełną recenzję. Na co powinniżmy zwrócić według Was specjalną uwagę?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x