ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Test GelaSkins, czyli jak wyróżnić się w tłumie

Autor: Michał Lukoszek Kategoria: Recenzje
GelaSkinsLogo

Są ludzie, którzy tuningują swoje samochody. Zmieniają zderzaki, światła, montują spojlery itp. W przypadku telefonu mamy mniejsze pole do popisu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są folie, którymi możemy okleić smartfona. Na rynku mamy ogromny wybór. Ja postanowiłem przyjrzeć się folii GelaSkins.


Folia ma delikatną fakturę. Nie jest idealnie gładka. Składa się z dwóch części – jedną na klapkę baterii oraz drugą na przednią część telefonu. Posiada wcięcia na przyciski, głośnik, diodę oraz czujniki. Jest bardzo dobrze wykonana i miła w dotyku.

GelaSkins1


GelaSkins2

Proces naklejania GelaSkin jest dosyć pracochłonny. Najtrudniej jest dopasować szczegóły – dookoła przycisków, głośnika. Na szczęście, jeżeli coś zrobimy krzywo zawsze możemy poprawić. Folię można łatwo odkleić i nie traci ona swoich „właściwości klejących”. Nie zauważyłem żadnych bąbli powietrza, co jest dużym plusem.

Po naklejeniu możemy podziwiać efekt naszych zmagań. Warto dodać, że możemy ściągnąć tapetę na pulpit dopasowaną do naszego wzoru oraz telefonu. Mi niestety nie udało się wszystkiego idealnie spasować. Drobne niedociągnięcia widać, jeżeli bardzo dobrze się przyjrzymy. Natomiast w czasie normalnego używania są praktycznie niewidoczne. Wszystkie rogi są mocno zaokrąglone, dzięki czemu nic się nie odkleja (np. podczas wkładania telefonu do kieszeni).

GelaSkins3
GelaSkins4
GelaSkins4a

Podsumowując, folia GelaSkin to bardzo ciekawe rozwiązanie. Możemy wybierać spośród dużej ilości wzorów, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wysoka jakość oraz dobre spasowanie gwarantują trwałość. Jeżeli ktoś chce wyróżnić swój telefon spośród innych. to jest to idealne rozwiązanie.


GelaSkins4b

GelaSkins5
GelaSkins6
GelaSkins7
GelaSkins8
GelaSkins9
GelaSkins10
GelaSkins11
GelaSkins12
GelaSkins13
GelaSkins14
GelaSkins15
GelaSkins16
GelaSkins17
GelaSkins18
GelaSkins19

 

Sprawdź najnowsze wpisy