[YouTube] HTC U12 life – Dlaczego (nie)kupować?!

Kamil Sobczyk Recenzje 2018-10-15

HTC U12 life to najnowszy telefon ze stajni HTC. Ze swoją ceną 1499zł plasuje się w średniej półce cenowej, ale czy warto wydać na niego te pieniądze? Jakie są powody, by kupować i by nie kupować HTC U12 life? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w tym materiale.

Materiał • JebaczKoz

  Nie mam czasu na filmy. Wolę to wszystko przeczytać. Tym bardziej że nie zawsze mam ochotę przebijać się przez filmowy wstęp i inne wywody, które marnują mój czas. Mniej wideo, więcej pisania.

  • Norbert Nowakowski

   czyżby lenistwo ?

   • JebaczKoz

    Pierwszy aspekt to praca. Nie chce przeszkadzać współpracownikom gdy mam chwilkę dla siebie. Drugi to prosty fakt że w tekście pianym może przeskakiwać między nudnymi wstępami albo bajdurzenim. W filmie jest to utrudnione – nie wiem kiedy twórca skończył symulować i zajął się meritum sprawy.
    Bo nie powiesz że filmiki z android.com.pl są bardzo zwięzłe i konkretne od pierwszej sekundy 🙂

    • Norbert Nowakowski

     Nie powiem ☣️

   • Artur Bogucki

    Nie. Inteligentni ludzie wolą przeczytać, później ewentualnie mogą sobie obejrzeć filmik.

 • mindla

  Gdzie ten materiał?
  Bo chyba nie sądzisz że będziemy filmiki na YouTube oglądać jak nastolatki z gimnazjum, dzieci bez grama ambicji.

  • Sławek

   „w tym materiale postaram się odpowiedzieć na to pytanie przedstawiając argumenty za i przeciw a także jeden […] więc bez zbędnego przedłużania” – tymczasem całe początkowe 40 sekund to było „ZBĘDNE PRZEDŁUŻANIE”

   Przecież wiadomo, że w filmie o telefonie będą argumenty za i przeciw więc po co ten wstęp.

   Duży plus za to, że pokazujesz urządzenie pod różnymi kątami, jak pracuje pod światło – to daje lepsze wyobrażenie o jego prawdziwym wyglądzie niż zdjęcia.

   Drogi Kamilu – filmik krótszy o połowę, pozbądź się tej maniery z którą mówisz i może trochę ogranicz niepotrzebne epitety jak „życiodajnego prądu” – to może następny będzie się dało oglądać.