ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Orange Free – większe bonusy, 1410 GB za 200 zł!

Autor: Adrian Celej Kategoria: Promocje

Orange znane jest z dość ciekawych akcji promocyjnych. W przeszłości dostawaliśmy kody z bonusami, weekendy z darmowymi funkcjami, tani internet na wakacje, święta i majówkę czy darmowy transfer za mecze piłkarskie. Tym razem sieć postawiła na internet w niewyobrażalnej wręcz ilości.

1410 GB i pieniądze do wykorzystania

Orange Free na kartę to oferta dla ludzi stawiających internet ponad wszystko. Zasada jest prosta – za doładowanie dostajemy określoną ilość transferu danych oraz kwotę doładowania do wykorzystania na inne usługi. Bonus był zależny od kwoty doładowania, za 5 zł mogliśmy liczyć na 500 MB, za 25 zł na 10 GB. Orange poprawił ofertę bonusów oraz wprowadził tymczasową zmianę na najwyższym pułapie. Przy doładowaniu za 200 zł dostaniemy… 1410 GB internetu. W tym momencie posiadacze łączy mobilnych na abonament powinni poczuć się lekko upokorzeni.

Ile mamy czasu?

Promocja jest ważna do 31 sierpnia. Czas na wykorzystanie internetu jest zależny od wysokości doładowania, rozpiskę znajdziecie w poniższej tabeli. W przypadku wariantu za 200 zł mamy aż 5 miesięcy, lecz można ten okres wydłużyć. Otóż w Orange istnieje możliwość przedłużenia ważności konta do roku, a wraz z nim bonusów. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj. Dodatkowo, jeśli doładujecie konto do 3 czerwca za pośrednictwem tej strony, otrzymacie bonus 30% na konto promocyjne.

Co potem?

Po zakończeniu promocji zmieni się jedynie bonus za najdroższe doładowanie – dostaniemy „tylko” 100 GB. Pozostałe wartości nie zmienią się, po 31 sierpnia pozostaną na stałe. Oczywiście wcześniej przyznane bonusy nadal będą aktualne.

Skąd taka wartość?

Orange na swoim blogu nawiązuje do bitwy pod grunwaldem, schroniska na wysokości 1410 m.n.p.m. i planetoidy (1410) Margaret. Być może jest to związane z jakąś zbliżającą się akcją promocyjną, na dzień dzisiejszy trudno coś powiedzieć. Prawdopodobnie nikt tego nie zauważył, ale 1410 to również przepis na pewien znany alkohol…

Źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy