ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
YouTube Music zastąpi Muzykę Google

Muzyka Google Play za darmo dla nowych użytkowników przez 4 miesiące!

Autor: Adrian Celej Kategoria: Promocje

Muzykę Google Play zapewne zna większość z was. Nawet jeśli nie za usługę strumieniowania muzyki, to chociaż za wbudowaną w system aplikację. Jeśli jeszcze nie testowaliście samej usługi, to jest ku temu świetna okazja.

4 miesiące za darmo!

Gdzie jest haczyk? To oferta dla nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie wykupowali subskrypcji. Mimo wszystko trzeba przyznać, że to świetna okazja do przetestowania strumieniowania muzyki. Przy zamawianiu usługi trzeba podać dane swojej karty płatniczej. Oczywiście w trakcie trwania okresu próbnego nie zostaną pobrane pieniądze, stanie się tak dopiero, gdy zapomnimy anulować subskrypcję. W ten sposób sam przez nieuwagę korzystałem z usługi przez dodatkowe 3 miesiące. Koszt miesięcznej subskrypcji to 19,99 zł. Aby skorzystać z promocji musicie odwiedzić tą stronę.

Coś się dzieje

Muzyka Google Play zawsze pozostawała w cieniu. Podczas gdy media pisały o Spotify, Tidalu czy Apple Music, nikt nie zwracał uwagi na propozycje od Google. To błąd, ponieważ jest to naprawdę atrakcyjna oferta. Zazwyczaj znajdowałem ulubioną muzykę, choć bywały z tym problemy. Z drugiej strony podobne problemy (jak nie większe) miałem na Spotify. Pod tym względem wszystkie serwisy mają jeszcze wiele do poprawy.

Sprawdź najnowsze wpisy