ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Oclean Flow

Tania szczoteczka soniczna teraz jeszcze tańsza – Oclean Flow w wyjątkowej promocji

Autor: Bartosz Szczygielski Lokowanie

Szczoteczka soniczna Oclean Flow doczekała się ciekawej promocji i teraz jest jeszcze tańsza, niż normalnie. To więc dobra okazja dla tych, którzy szukają promocji na zakup szczoteczki sonicznej, która ma dużo do zaoferowania. Ten model może być szczególnie przydatny dla wszystkich tych, którzy szukają szczoteczki sonicznej oferującej bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz możliwość dostosowania trybów szczotkowania. Sprawdźmy więc, co oferuje szczoteczka soniczna Oclean Flow i za ile można ją kupić w promocji?

Szczoteczka soniczna Oclean Flow – cena w promocji

Oclean Flow

W Polsce szczoteczka soniczna Oclean Flow wyceniona jest na około 160 złotych, ale teraz pojawiła się promocja na AliExpress, gdzie za urządzenie zapłacimy sporo mniej. Tam bowiem można dostać Oclean Flow za około 115 złotych, więc to spora oszczędność. Dodatkową zniżkę zapewni nam też kod OCLEANFLOW2. Sama promocja obowiązuje do 10 czerwca, czyli czasu mamy niewiele na zakup, ale zdecydowanie warto go rozważyć. Oclean Flow ma naprawdę dużo do zaoferowania, a w tej cenie to już szczególnie. Co więc możemy dostać za niewiele ponad 100 złotych?

Oclean Flow – co oferuje szczoteczka soniczna?

Pierwsze na co warto zwrócić uwagę, to czas działania szczoteczki sonicznej. Oclean Flow może działać bowiem do aż 180 dni na jednym ładowaniu (dwukrotne szczotkowanie dziennie przez dwie minuty). To może oznaczać, że szczoteczkę będziemy ładować tylko raz do roku! Urządzenie wyposażono bowiem w akumulator 2500 mAh, a do tego dochodzi jeszcze złącze USB typu C. Tak rzadkie ładowanie to nie tylko wygoda dla samego użytkownika, ale także coś, co przyczynia się od oszczędności i niejako do ochrony środowiska naturalnego. Innymi słowy – same plusy!

Oclean Flow

Oclean Flow wyposażone zostało także w 5 trybów pracy, które dostosowane zostały do potrzeb użytkowników. Te można wykorzystywać w zależności od pory dnia, stopnia zabrudzenia czy intensywności wibracji, co szczególnie pożyteczne będzie dla osób z drażliwymi dziąsłami. Tak prezentują się poszczególne tryby szczotkowania dla szczoteczki sonicznej.

  • Tryb poranny – mniejsza intensywność szczotkowania (***), skuteczne usuwanie drobnoustrojów powstałych podczas snu
  • Tryb wieczorny – większa intensywność szczotkowania (*****), głębokie oczyszczanie z resztek jedzenia
  • Tryb czyszczenie – do codziennego, ogólnego czyszczenia z mniejszą intensywnością (****), niż w Trybie wieczornym
  • Tryb wybielania – dla palaczy, kawoszy i miłośników herbaty do usuwania przebarwień oraz wysokiej intensywności szczotkowania (****)
  • Tryb delikatny – dla osób z wrażliwymi dziąsłami do czyszczenia zębów przy małej intensywności (**)
Oclean Flow

Sama szczoteczka potrafi generować do 38 000 drgań na minutę, co przekłada się na wyjątkowo dokładne czyszczenie. I jest to oczywiście wielokrotnie szybciej, niż w przypadku korzystania z tradycyjnych szczoteczek, a dzięki takiemu rozwiązaniu o wiele łatwiej dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Oczywiście Oclean Flow jest także wodoodporna (norma IPX7), a do tego wyposażona w specjalny timer, który pomaga podczas samego procesu szczotkowania. Końcówki szczoteczki zaprojektowano tako, by zapewniały dokładniejsze mycie, a skorzystano tutaj z włosia firmy Dupont. Nic tylko korzystać!

Sprawdź najnowsze wpisy