ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
darmowy abonament w play lub upc

Darmowy abonament w Play lub UPC na dwa lata – operatorzy ogłosili specjalną akcję

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Jeśli szukacie ofert na usługi telekomunikacyjne, wybierając propozycje od Play lub UPC możecie zyskać darmowy abonament przez dwa lata. Wszystko w ramach powitalnej promocji zorganizowanej z okazji przejęcia UPC Polska przez Play. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej oferty?

Darmowy abonament w Play lub UPC – jak to działa?

darmowy abonament w play lub upc

W ramach promocji ogłoszonej przez Play i UPC można skorzystać z kilku propozycji. Pierwsza z nich to dwa lata darmowego abonamentu Play M (wartość 60 zł miesięcznie), który zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, nielimitowany internet w telefonie (60 GB z pełną prędkością i 5G) oraz pakiet kanałów TV w aplikacji Play NOW lub usługę Bezpieczna Rodzina. Bezpłatny abonament otrzymają osoby, które zdecydują się na jeden z następujących pakietów z oferty UPC:

  • internet światłowodowy do 1 Gb/s, telewizja Start z 35 kanałami oraz aplikacją mobilną UPC TV GO za 79,99 zł miesięcznie po rabatach
  • internet światłowodowy do 1 Gb/s oraz telewizja Max Premium ze 186 kanałami, dostępem do Viaplay, Polsat Sport Premium i Eleven Sports za 129,99 zł miesięcznie po rabatach

Druga propozycja to dwa lata darmowych usług UPC (światłowód do 300 Mb/s, inteligentne WiFi i 35 kanałów TV z aplikacją mobilną) o wartości 49,99 zł miesięcznie. Taki bonus otrzymają ci, którzy zdecydują się na ofertę Play Home Box za 90 zł miesięcznie po rabatach z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami, internetem w telefonie bez limitu (150 GB z pełną prędkością i 5G), pakietem kanałów TV w Play NOW lub usługą Bezpieczna Rodzina oraz internetem bezprzewodowym bez limitu (200 GB z pełną prędkością).

Co natomiast, jeśli już korzystamy z usług telekomunikacyjnych w Play lub UPC? Dokupując usługi u drugiego z operatorów (np. jesteśmy w UPC, dokupiliśmy usługę w Play) dostaniemy 9 miesięcy abonamentu za darmo. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Przedsiębiorstwa mogą liczyć także na dwa lata darmowego abonamentu Play M dla firm lub światłowodu UPC w przypadku zakupu określonych pakietów.

Ze wszystkich ofert można korzystać od czwartku 26 maja. Nie trzeba odwiedzać salonów obu operatorów – w salonie Play załatwimy sprawy związane z UPC, a w salonie UPC zakupimy usługi z oferty Play.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy