ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PlayStation 5 cena promocja okazja

OKAZJA – PlayStation 5 w cenie jak marzenie lub inaczej – w wyjątkowo akceptowalnej cenie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

PlayStation 5 można teraz kupić w cenie, w której dawno konsoli Sony nie widzieliśmy. Przyzwyczailiśmy się bowiem do tego, że sprzęt kosztował ponad 3 tysiące złotych, ponieważ łączony był w różne zestawy. Tymczasem w MediaExpert można go dziś dostać za niewiele więcej, niż 2500 złotych. Zważywszy na to, że sama konsola PlayStation 5 wyceniana jest na 2299 złotych, a tutaj jeszcze dostajemy gry, to prawdziwa okazja.

PlayStation 5 w promocyjnej cenie – żal nie kupić

PlayStation 5 cena promocja

Ostatnio szukaliśmy dla Was zestawów z PlayStation 5 i trudno było znaleźć ofertę, która nie przekraczałaby tych 3 tysięcy złotych. Oczywiście dodatkowy kontroler do konsoli czy gry mogą być przydatne, to już nie każdy ma ochotę wydawać tyle pieniędzy od razu. Jak się okazuje, sytuacja z dostępnością konsol chyba się poprawia. Ewentualnie w sklepach zorientowano się, że zestawy z PlayStation 5 zaczęły się gorzej sprzedawać. I teraz w MediaExpert pojawił się zestaw w naprawdę bardzo dobrej cenie. Cena PlayStation 5 z dwoma grami została bowiem ustalona na 2579 złotych. W zestawie dostaniemy gry Horizon Forbidden West oraz Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei. I naprawdę, jeżeli zwlekaliście z zakupem konsoli Sony, to lepiej się pośpieszyć, ponieważ nie wiadomo, kiedy konsole się skończą lub sama promocja przestanie obowiązywać.

Aktualizacja – promocja na konsole już się skończyła

Odkrywaj dalekie krainy, walcz z większymi i bardziej niesamowitymi maszynami, i poznaj nowe plemiona, po powrocie do postapokaliptycznego świata Horizon w dalekiej przyszłości. Kraina umiera Potężne burze i niepowstrzymana plaga prześladują niedobitki ludzkości, a budzące grozę nowe maszyny wciąż grasują na granicach. Życie na Ziemi może czekać kolejna zagłada i nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje. To Aloy musi odkryć tajemnicę tych zagrożeń i przywrócić porządek oraz równowagę w świecie. Po drodze spotka starych znajomych, zawiąże sojusze z nowymi, wojowniczymi frakcjami, i odkryje dziedzictwo starożytnej przeszłości – cały czas próbując być o krok przed teoretycznie niepokonanym nowym wrogiem.

Horizon Forbidden West

Poszukaj swojego dziedzictwa i zostaw po sobie ślad na mapie w UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Poznaj kinową fabułę oraz sekwencje rodem z filmów akcji w kultowej serii stworzonej przez studio Naughty Dog. Odkryj zapomnianą historię w towarzystwie charyzmatycznych, choć skomplikowanych złodziei, Nathana Drake’a i Chloe Frazer. Wyrusz z nimi w podróż w poszukiwaniu niezwykłych przygód i utraconej wiedzy.

UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Sprawdź najnowsze wpisy