OkazjoWtorki Huawei

OkazjoWtorki z Huawei – dziś w promocji tablet, ale też i wyjątkowa myszka

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

OkazjoWtorki to cykliczne promocje od Huawei, czyli możliwość zakupienia konkretnego urządzenia w lepszej cenie. Dodajmy, że zgodnie z nazwą samej promocji, ceny obowiązują tylko jednego dnia, czyli w konkretny wtorek miesiąca. Dziś Huawei oferuje trzy produkty w obniżonych cenach, które będzie można dostać na jego stronie internetowej. Spójrzmy więc na to, co firma ma do zaoferowania.

OkazjoWtorki z Huawei – nowe promocje tylko 12.04

OkazjoWtorki Huawei

Wiadomo, że jak jest okazja kupić coś taniej, niż drożej, to lepiej nie przepłacać. Huawei widocznie doszedł do podobnych wniosków, ponieważ już od bardzo długiego czasu działają jego OkazjoWtorki. I choć promocje mogą cieszyć, to niestety dość szybko się kończą. Jak w przypadku innych tego typu wydarzeń, tutaj także liczba produktów będzie ograniczona, więc obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Zazwyczaj promocje na OkazjoWtorki startowały o godzinie 09.00, ale teraz nie mamy informacji, czy tym razem będzie podobnie. Dobrze więc śledzić stronę Huawei, jeżeli faktycznie zależy nam na którymś z poniższych produktów. Oto, co dziś Huawei umieścił w swoich promocjach.

  • Tablet Huawei MediaPad M5 Lite 10 LTE w cenie 799 zł;
  • Podkładka pod mysz z ładowarką bezprzewodową Huawei Mouse Pad GT w zestawie z myszką Huawei Wireless Mouse GT w cenie 399 zł;
  • Stacja dokująca Huawei MateDock 2 w zestawie z adapterem Huawei AP52 microUSB do USB-C w cenie 49,90 zł.

Zobacz też: Wygląda na to, że Huawei opuszcza Rosję.

Jak widać na powyższej liście, najciekawiej zapowiada się tablet Huawei MediaPad M5 Lite w wersji LTE. Mamy tutaj 10,1 calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920×1200 pikseli, co może być całkiem ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają urządzenia do konsumowania treści multimedialnych. Wprawdzie tablety nie są już tak popularne, jak było to kilka lat temu, to dalej mają swoich zwolenników. Jeżeli jednak nie interesuje nas tablet, warto zwrócić też swoją uwagę na bezprzewodową myszkę, którą dziś będzie można kupić razem z ładowarką bezprzewodową. Do tego dochodzi jeszcze stacja dokująca, czyli OkazjoWtorki są dość przekrojowe. Dajcie znać, czy znaleźliście tutaj coś dla siebie.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy