Bolt Huawei Mapy Petal zniżka

Korzystasz z Map Petal? Teraz możesz dostać kilka złotych zniżki na przejazdy Boltem

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Huawei razem z Bolt wystartował z ciekawą promocją dla osób, które korzystają z Map Petal. Mowa więc tutaj o autorskich rozwiązaniach producenta, które z pewnością doceniają posiadacze smartfonów od Huawei. Teraz przez kilka najbliższych dni będzie można skorzystać z promocji, która pozwoli na dostanie zniżki na przejazd Boltem. Oto, co należy zrobić, by móc skorzystać z promocji.

Promocja Huawei i Bolt w Mapach Petal – można dostać zniżkę

Bolt Huawei Mapy Petal zniżka

Opisywana tutaj promocja potrwa do 11 kwietnia, więc do najbliższego poniedziałku. Zostało więc jeszcze kilka dni na to, by skorzystać. To może być całkiem miła niespodzianka, a szczególnie dla osób, które często korzystają z przejazdów Boltem. Nie trzeba robić wtedy praktycznie nic, ponieważ zniżka na kolejny przejazd zostanie udostępniona użytkownikom zupełnie za darmo. Kupon zniżkowy o wartości 7 złotych na kolejny przejazd zostanie im przyznany wtedy, kiedy zamówią i zrealizują przejazd bezpośrednio poprzez aplikację Mapy Petal. Tak ten proces opisuje Huawei.

Osoby, które chcą otrzymać zniżkę, muszą otworzyć na swoim telefonie Mapy Petal i wpisać adres docelowy. Kolejnym krokiem jest zamówienie przejazdu w sekcji „Taxi” poprzez wybranie ikonki Bolt. Następnie użytkownik zostanie przekierowany do aplikacji Bolt (lub do strony umożliwiającej jej pobranie). Po wykonaniu tych czynności kupon o wartości 7 zł zostanie przypisany do konta – zniżka będzie naliczona automatycznie podczas zamawiania kolejnego przejazdu. Jeśli użytkownik ma na koncie inne kupony, wykorzystanie zniżki 7 zł będzie możliwe po jej aktywowaniu bezpośrednio w aplikacji, w dowolnym momencie trwania promocji.

Huawei informacja prasowa

Zobacz też: Jak sprawdzić hasło Wi-Fi na komputerze i smartfonie?

Dobra wiadomość jest też taka, że podczas trwania promocji, można odbierać do dwóch voucherów w ciągu dnia. Niestety, ale liczba voucherów jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć, ponieważ do 11 kwietnia nie zostało już zbyt dużo czasu. Warunki promocji znajdziecie na stronie akcji, ale są też dostępne w aplikacji Map Petal.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy