Plus promocja 100 zł bankomat

Promocja Plus na kartę – nowi klienci mogą dostać 100 złotych w gotówce

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Nowa promocja Plus dla osób korzystających z opcji na kartę może być bardzo interesująca. Można bowiem uzyskać nawet 100 złotych w gotówce, które odbierze się z bankomatu. Oczywiście trzeba będzie spełnić kilka warunków, ale finalnie i tak jest to całkiem opłacalny interes. Co więc trzeba zrobić, by dostać od Plusa te 100 złotych w gotówce?

Promocja Plus – odbierz do 100 złotych w gotówce

Plus promocja na kartę

Wiadomo, że lepiej jest mieć 100 złotych, niż ich nie mieć. Do podobnego wniosku doszedł właśnie Plus, który wystartował dziś ze swoją nową ofertą. Wprawdzie podobna już kiedyś była dostępna, ale to nie jest akurat powód do zbytniego narzekania. Tym razem promocja dotyczy tylko nowych klientów, którzy zdecydują się skorzystać z oferty na kartę w Plusie. Po spełnieniu odpowiednich warunków będzie można odebrać 50 lub 100 złotych z bankomatu, a będzie to można zrobić do końca sierpnia tego roku. I co ważne, trzeba będzie wtedy skorzystać z bankomatów Euronetu, ale te na szczęście są łatwo dostępne. No dobrze, ale jakie są warunki uczestnictwa w nowej promocji Plusa, oprócz tego, że trzeba być nowym klientem? Te prezentują się następująco:

  • Należy kupić starter Plus Na Kartę.
  • Zapisać się do promocji wysyłając SMS o treści „KASA” pod numer 80100 (można zrobić to od 7 marca do 30 kwietnia)
  • Następnie trzeba aktywować pakiet: Bez limitu (15 GB) za 30 złotych / Bez limitu (20 GB/5G) za 40 złotych.
  • Po uzbieraniu kwoty powyżej 50 złotych, otrzyma się SMS-a z instrukcjami, jak wypłacić pieniądze z bankomatu (do 31 sierpnia 2022).

Zobacz też: Hakerzy przejęli rosyjską telewizję – po raz kolejny.

Po tym, jak na pakiety wyda się odpowiednią kwotę, Plus poinformuje użytkowników, że ci mogą skorzystać z promocji i wybrać z bankomatów 50 lub 100 złotych. To oczywiście uzależnione jest od tego, ile pieniędzy do tej pory wydali na wspomniane wyżej pakiety. Haczyk jest taki, że jak raz wybierzemy 50 złotych, to już „stówki” nie będziemy w stanie wybrać. Dla osób, które korzystają regularnie z pakietów bardziej opłacalne będzie po prostu poczekanie, aż uzbiera się te 100 złotych. Oba pakiety, które biorą udział w promocji oferują nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y, a także paczki GB. Droższa wersja (za 40 złotych) dodatkowo pozwala na korzystanie z technologii 5G od Plusa. Jeżeli więc ktoś zakłada, że przechodzi do Plus na kartę, to może warto skorzystać z tej promocji. W ten sposób zwrócą się koszty poniesione na pakiety.

Źródło: Plus

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy