Huawei promocje okazjowtorki

Laptop, a może ładowarka? OkazjoWtorki od Huawei z ciekawymi promocjami

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

OkazjoWtorki od Huawei po raz kolejny, czyli pora na następne promocje. Tym razem firma proponuje ciekawe zestawy dla osób, które korzystają z laptopów. Ewentualnie dla tych, którzy zamierzają z nich zacząć korzystać. Innymi słowy dzisiejsze promocje będą skierowane do osób, które poszukują nowego laptopa lub akcesoriów do niego. I oczywiście promocja jest mocno ograniczona, jeżeli chodzi o liczbę dostępnych sztuk.

OkazjoWtorki od Huawei – promocje na laptopy

OkazjoWtorki Huawei marzec

Cykliczne promocje od Huawei znajdziemy na stronie producenta i co ważne, tylko na niej. Nie ma więc co szukać ich w elektromarketach, ale to chyba oczywiste. Co tydzień Huawei przygotowuje kilka produktów lub zestawów, które pojawiają się na jego stronie w odpowiednio niższej cenie. Tym razem padło na laptopy oraz akcesoria. Warto tutaj dodać, że promocje powinny wystartować od godziny 09.00, ale mogą też pojawiać się w ciągu dnia. Warto więc zaglądać na stronę Huawei regularnie, a już na pewno wtedy, kiedy zainteresowało nas coś z poniższej listy.

  • Laptop Huawei MateBook 13 2020 – Windows 10 Home/AMD R7 3700U/16GB/512GB SSD w zestawie z wagą Huawei Scale 3 w cenie 2999 złotych
  • Stacja dokująca Huawei MateDock 2 w zestawie z adapterem Huawei AP52 microUSB do USB-C w cenie 49 złotych
  • Ładowarka do laptopa Huawei USB-C 65W w cenie 99 złotych

Zobacz też: Czy multiuniwersum to tylko chwilowa moda wśród filmowców?

Trzeba dodać jeszcze jedną rzecz. Liczba urządzeń przeznaczonych na promocje jest ograniczona. Poniżej możecie zobaczyć, ile urządzeń będzie dziś można dostać w promocyjnych cenach. Dodajmy też, że różne promocje pojawiają się na stronie Huawei niezależnie od tego, czy są właśnie OkazjoWtorki. Warto więc czasem tam zaglądać, a wracając do dzisiejszej okazji, to przygotowaną na nią następujące sprzęty.

  • Laptop Huawei MateBook 13 2020 z wagą – 9 zestawów
  • Stacja dokująca z adapterem – 50 zestawów
  • Ładowarka do laptopa – 50 sztuk

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy