Huawei promocje

OkazjoWtorki z Huawei – dziś m.in. tablet i inteligentna waga w świetnej cenie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Brakowało Wam promocji od Huawei? Firma nie zapomniała o swojej akcji pt. OkazjoWtorki i dziś w ofercie znalazło się kilka urządzeń, które będzie można kupić w lepszych cenach. Ważne jest tutaj to, że nowe ceny obowiązywać będą tylko dziś, czyli 22 lutego. Jeżeli więc widzicie dla siebie coś odpowiedniego, to lepiej zbyt długo się nie wahać.

Promocje Huawei – OkazjoWtorek z zestawami

Huawei promocje

Dziś na stronie Huawei będzie można dostać kilka interesujących produktów w lepszych cenach. Zazwyczaj OkazjoWtorki startowały równo o godzinie 09.00, ale warto zaglądać na stronę przez cały dzień. Szczególnie wtedy, kiedy zainteresuje Was któryś z poniższych zestawów przygotowanych przez firmę. Tutaj cenowo jest naprawdę dobrze, ponieważ normalnie tablet Huawei MatePad T3 kosztuje kilka stówek więcej, a tutaj dodatkowo dodawana jest do niego inteligentna waga. Do wyboru będą dwie wersja tabletu – 2/32 GB oraz 2/16 GB. Poniżej możecie zapoznać się z listą produktów, które dziś zostaną przecenione na stronie Huawei.

  • Tablet Huawei MatePad T3 10 WiFi 2GB+32GB w zestawie z wagą Huawei Scale 3 w cenie 399 zł;
  • Tablet Huawei MatePad T3 10 WiFi 2GB+16GB w zestawie z wagą Huawei Scale 3 w cenie 349 zł;
  • Komputer stacjonarny Huawei MateStation S w zestawie z monitorem Huawei MateView GT 27 Standard Edition w cenie 2999 zł;
  • Ładowarka do laptopa Huawei USB-C 65W w cenie 99 zł;

Zobacz też: Właściciele NFT nie mają teraz łatwego życia.

Jeżeli nie interesują Was tablety, to Huawei proponuje jeszcze komputer stacjonarny. I tutaj w zestawie razem z 27-calowym monitorem, więc naprawdę przyzwoita oferta. Do tego dochodzi jeszcze ładowarka do laptopa, więc jak widać, dzisiejsze OkazjoWtorki są wyjątkowo różnorodne. Warto zaglądać na stronę Huawei nie tylko we wtorki, bo producent dość część ma tam swoje promocje. Czasem można załapać się na naprawdę dobrą okazję. Dziś coś Wam wpadło w oko?

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy