zakupy w Biedronce bez kodu BLIK

Tania opaska sportowa i lampa z ładowarką indukcyjną od dziś w Biedronce

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Biedronka co jakiś czas wrzuca do swojej oferty elektronikę. Teraz w sklepach znajdzie się tania opaska sportowa firmy Hykker, ale to nie wszystko, co pojawi się w stacjonarnych placówkach. Dostępność produktów nie zawsze wszędzie jest taka sama, więc niewykluczone, że w niektórych Biedronkach w ogóle opisywane tutaj przedmioty nie znajdą się w ofercie.

Biedronka – tania opaska sportowa w ofercie od 24.01

tania opaska sportowa Hykker Biedronka
Fot. Biedronka

Wiadomo, że czasem na ciekawe sprzęty można trafić w różnych sklepach. Niedawno Lidl do swojej oferty w sklepie internetowym wprowadził sprzęty Xiaomi. Wśród nich można dostać m.in. opaskę sportową Xiaomi Mi Band 5, która tam kosztuje 99 złotych (plus koszty wysyłki 9,99 złotych). I w tej cenie to naprawdę dobry wybór, bo obecnie trudno znaleźć opaskę w lepszej cenie. W przypadku Biedronki nie ma możliwości zakupu opisanych tutaj sprzętów online, więc trzeba na nie „polować” w placówkach stacjonarnych. Co teraz można kupić w Biedronce.

Na pierwszy ogień idzie tania opaska sportowa firmy Hykker. Ta została wyceniona na 79,99 złotych, czyli minimalnie taniej, niż wspominany wyżej Mi Band 5. Hykker oferuje ochronę IP68 i czas pracy do 120 godzin na jednym ładowaniu. Plusem może być to, że nie potrzebna do ładowania żadnego kabla, ponieważ złącze jest już w samym urządzeniu. Ta tania opaska sportowa ma możliwość mierzenia tętna, liczby kroków i spalanych kalorii. Ze smartfonem ma łączyć się z wykorzystaniem Bluetooth 5.0. Możliwości nie jest tutaj za dużo, ale też cena jest odpowiednio niższa, choć w tym przypadku chyba lepiej będzie dołożyć te parę złotych i postawić na produkt Xiaomi.

Zobacz też: Elasto Mania doczeka się remastera!

Niszczarka i lampka USB z ładowarką indukcyjną

niszczarka Biedronka
Fot. Biedronka

Oferta Biedronki obowiązuje do 9 lutego, a znajdziemy w niej jeszcze niszczarkę do dokumentów lub laminator – też od Hykker. Sprzęty wyceniono na 79,99 złotych. Ciekawie za to wygląda lampa biurkowa USB z ładowarką indukcyjną w podstawie. To produkt od SMUKKE, który wyceniono na 69,90 złotych, ale niestety nie podano z jaką mocą można ładować smartfony. Za to jasność maksymalna wynosi 630 lumenów i można ją regulować (podobnie jak barwę).

lampa USB SMUKKE
Fot. SMUKKE

Źródło: Biedronka

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy